אדיר והילדות, אדיר אוחיון, פרומו (צילום: אביעד בר נס)
אדיר אוחיון והילדות | צילום: אביעד בר נס

אדיר אוחיון, בוגר העונה החמישית של "כוכב נולד" מלפני שלו שנים, מוציא את אלבום הבכורה שלו עם להקתו "אדיר והילדות", הרכב הכולל גם את עידו "דודו" הרשקוביץ על הבס ונדב הושע על התופים.הלהקה תשיק את אלבומה בתאטרון "תמונע" ב-15 בספטמבר 2010. ובינתיים אתם מוזמנים להאזין לארבעה שירים מתוכו, ועל שניים מהם גם לקבל המלצות חמות מיוני בלוך, מארינה מקסימיליאן בלומין ואיסר טננבאום, מתופף להקת "רוקפור".

יוני בלוך בוחר להמליץ על השיר "כל מה שרציתי להיות", השיר ה-6 בדיסק החדש: "בגדול זה אחלה אלבום. בחרתי את 'כל מה שרציתי להיות' כי אהבתי את השילוב בין לחן שהוא מעט שלום חנוך-אריק איינשטיין, לבין העיבוד הבריטי וחוץ מזה ליין ה-'אהההה' מלווה אותי מאז".

מרינה מקסימליאן בלומין בוחרת להמליץ על השיר "לב אל לב", השיר ה-9 בדיסק: "סופסוף! אחת מהלהקות הטובות ששמעתי לאחרונה הוציאה אלבום בשעה טובה! ובכלל לא במקרה הסולן, היוצר והגיטריסט של ההרכב הוא שותפי לספסל הריאליטי - דיר אוחיון. כמות הפעמים שנשאלתי 'מתי כבר הוא יוציא דיסק?!' וכמות השיחות שניהלתי על כמה שכולנו מצפים לשמוע שוב את השירה הכל כך מיוחדת של אדיר - מותירה אותי עם אנחת רווחה גדולה:). הדיסק - בשעה טובה נולד!"

"וזה כמו פעם, שלושה גברים צעירים שנשמעים כמו הר געש מתפרץ של רגש, יצירתיות, אהבה למילים, אהבה לכל גילגוליו המשובחים של הרוק ותחושה חזקה מאוד של להקה שבאה במיוחד לידי ביטוי בשיר האחרון באלבום - 'לב אל לב'.

אין תמונה
אדיר והילדות, עטיפת האלבום

"לא במקרה הרכב של שלושה אנשים נשמע כל כך מדויק ובשרני. רענון מאוד משמח לרוק המקומי שלנו! ובנימה נרגשת זו אני חוזרת לצלול בתאווה אל האלבום המשובח הזה, האזנה נעימה מאוד".
 
גם איסר טטנבאום, מתופף להקת "רוקפור", בוחר את "לב אל לב": ב'לב אל לב' יש גרוב בס-תופים-גיטרה שזורק אותי במכונת זמן לימי 'חטיבת השמחה' (ג'וי דיוויז'ן), הלהקה האגדית של איאן קרטיס, שלשמחתי הרבה מאוד השפעותיה ניכרות עד היום, גם בלהקה ישראלית אדירה. הגיטרות המנסרות וההתפוצצויות המפתיעות של השיר סיכמו עבורי - שיר השבוע שלי. יאללה אנרכיה!".

קבלו השמעה מיוחדת לשני שירים נוספים באלבום:

זה לא סוף

חושך

>> חמי רודנר: "העצבים של היום הם אותם עצבים שלפני 20 שנה"