לפני שלושה חודשים וחצי חשפנו כאן את שיר הנושא של "X פסטיגל", מופע החנוכה המסורתי, שכולל השנה מבחר כוכבים.

היום נחשפים לראשונה שלושה משירי התחרות, כולם בעיבודים וניהול מוזיקלי של טל פורר: עוז זהבי שר רוקנ'רול ב"חם פה", שכתבו והלחינו כפיר אפשטיין ואורי מסטצ'קין.

מארינה מקסימיליאן עושה פופ מגניב ב"א-ה-ב-ה", אותו כתבה והלחינה בעצמה. מריאנו אידלמן ויובל סמו נותנים ב-fאנקי עם "מאסטר X", שמריאנו כתב יחד עם גיא מזיג שהלחין.

המופע "X פסטיגל" יעלה על הבמות בחנוכה הקרוב, כשלצד זהבי, מקסימיליאן, אידלמן וסמו, יופיעו גם שלומי שבת לינה מח'ול שיבצעו מחרוזת להיטים, עדי הימלבלוי, אור גרוסמן, אליאנה תדהר, עודד פז ועוד. כמו כן יצדיע השנה הפסטיגל לשירים של שלישיית "הגשש החיוור" המיתולוגית.

"X פסטיגל" צפוי להימשך כחודש ימים ולכלול כ-100 מופעים. בשנתו ה-33 של המופע הוא יאופיין השנה כקרקס מכושף עם לוקיישנים אקזוטיים וכאמור כוכבים רבים, בבימויו של חנוך רוזן.

במוקד העלילה הפעם מאבק בין מאסטר מרושע (מריאנו, וסמו עוזרו) שיש לו מטרה - לרתום את הכוחות של יסודות הטבע ולשלוט בעולם, לבין ילד מלא דמיון בשם אורי עם חלומות גדולים להופיע בקרקס, אשר יוצא לעצור את המאסטר ולגלות את הקסם הגדול מכולם: סוד האהבה. בהפקה מבטיחים מתח והומור, כרגיל.