בימוי: מיה אבידוב

לימור בלס מוציאה את הקליפ "סיבות להישאר", לסינגל ראשון מתוך אלבום בכורה, אותו כתבה והלחינה, בהפקתו המוזיקלית של ניר אוורבוך (אפרת גוש, אמילי קרפל, עינב ג'קסון כהן).

בלס, בת 31 מתל אביב, בוחרת להקדיש את השיר לכל האנשים שנמצאים או נמצאו במקום כלשהו בחיים שבו חשו שהם תקועים ולא מצליחים לזוז. לדבריה מי שיתעמק בטקסט יבין את המקום ממנו כתבה אותו וישים לב לפיצול האישיות הקטן שנמצא בו - ובכל אחד מאתנו - הרצון לנחם את עצמך ו"לרדת" על עצמך בו-זמנית.

סרטי 8 מ"מ מהעבר המשפחתי

הלחן שיצרה בלס נשמע מוכר, כיוון שהוא נשען על מסורות ותיקות של הלחנת פופ ושירים ישראלים (למשל: "בהיאחזות הנח"ל בסיני" של נעמי שמר, וגם "זמנים קטנים" של להקת טיפקס), אבל יש בו משהו מקורי ומיוחד שעומד בפני עצמו. הקול המלטף, החם והרך של בלס (שיש בו מן האתי אנקרי, מן המיקה קרני ומן הדפנה דקל), מטעה - כיוון שנדמה שהוא מציע אך ורק נחמה, אך למעשה השירה שלה לא עושה הנחות למושא השיר, היא עצמה.

הקליפ מעמת את בלס עם קטעי וידיאו מהעבר המשפחתי שלה, בין היתר חתונה וילדות, המוקרנים ברקע ועל גופה מסרטי 8 מ"מ ישנים, מה שמוסיף עומק לסיפור של השיר.

לימור בלס החלה לנגן בגיטרה בגיל 16 והחלה לכתוב שירים.  אחרי הצבא נרשמה ללימודים בבית
הספר רימון, שם למדה שלוש שנים. מאז היא מופיעה עם שירים מקוריים משלה ועם הרכב נגנים שהתגבש סביבה והקליט איתה את האלבום: ניר אווורבוך בקלידים, נועה ווקס בכלי הקשה, אמיר גרייצר בגיטרה ואז שרמר בקונטרבס.

"סיבות להישאר"

"יש אולי סיבות להישאר, במקום בו כלום לא משתפר, יש ודאי מקום להישבר אבל, זה לא עוזר זה לא עוזר בכלל / מרגיעה את כל מי שחוקר, לא זה לא נורא זה יסתדר, את אולי יודעת לשקר אבל, זה לא עוזר זה לא עוזר בכלל

פזמון: את יודעת שזה לא תלוי בכמה, שתחפשי את התשובות באחרים, ואת חושדת שזה לא תלוי בכמה, שתרצי להישבר או שתרצי להאמין / המציאות מול הפנים שלך כבר שמה, את כל מה שהחבאת מאחורי הגב, ואת שואלת את עצמך אם למהר, אולי פחות אולי יותר אולי בדיוק כמו שעכשיו

נאחזת בלי שום הגיון, בעולם שלם של דמיון, את אולי רומנטית אמתית, אך באותה שמלה ורודה וילדותית / כל משב תקווה עוד מחבק, בחשאי, רצון להתפרק, יש ודאי מקום בלי שום ספק, אבל הוא מתרחק הוא מתרחק מדי

פזמון:את יודעת שזה לא תלוי בכמה...

יש ודאי סיבות להישאר, במקום בו כלום לא משתפר,את אולי יודעת לשקר אבל זה לא עוזר..זה לא עוזר... בכלל"