איפה הילד פרומו (צילום: עידו איז'ק)
יהיו בסדר. איפה הילד 2012 | צילום: עידו איז'ק

להקת "איפה הילד"מוציאה את השיר החדש "אנחנו נהיה בסדר", אותו כתב, הלחין והפיק מוזיקלית הסולן חמי רודנר. השיר הוא מעין שיר עידוד לאישה או בת זוג שעברה חוייה לא נעימה מחוץ לקשר שבין השניים.

"אנחנו נהיה בסדר" יוצא כסינגל שני מתוך האלבום החדש של "איפה הילד", שצפוי לצאת לקראת פסח הקרוב. קדם לו שיר המחאה "אני במצב",  שהוציאו "איפה הילד" בקיץ 2010, בהפקה מוזיקלית של יונתן לוי. את שאר שירי האלבום מפיקים מוזיקלית רודנר והגיטריסטים אסף שריג ואופיר בר-עמי.

האלבום החדש של "איפה הילד" יהיה אלבומה החמישי, והראשון של איפה הילד מזה 15 שנה (מאז "איפה הילד", אלבומה הרביעי, שיצא ב-1996), ואלבום ראשון מזה 16 שנה בהרכב המקורי, הכולל את חמי רודנר בבס ושירה, אסף שריג ואופיר בר עמי בגיטרות ואסף מרוז בתופים.

כזכור, התאחדו איפה הילד בפברואר 2009 לטובת הופעות והוציאו את השירים "מוזיקה אהבה" ו"מנסה". בראיון ל-mako עם הוצאת "אני במצב" אמר חמי רודנר: "את שני השירים הקודמים שמנו בסוגריים. הקלטנו אותם לכבוד האיחוד ועכשיו שמים אותם בצד. לפי איך שמתגבש האלבום החדש הוא יהיה משהו אחר, יותר מושחז, עמוק, כואב ומצחיק, בלי התרפקות על העבר, משהו עכשווי יותר, בסאונד ובהפקה המוזיקלית".

בראיון ל"גלובס" הוסיף רודנר: "חזרנו להופיע ביחד, וכתבנו חומרים חדשים לאלבום שעומד לצאת בפסח הקרוב. אנחנו עוברים עכשיו משהו מדהים. מבחינה זאת, הגיל הוא יתרון. אנחנו מפרגנים אחד לשני, פתאום אין תחרות פנימית, לא דורכים אחד לשני על הבוהן. אחרי שנים שהיו לי רגשי אשם שאני בפרונט - כולנו למדנו לחיות עם עצמנו טוב יותר. והכי חשוב, נפרדנו מהציניות. ותאמיני לי שלקיבוצניקים קשה לא להיות ציניים".

"אנחנו נהיה בסדר"

"נכון שלא אמרת דבר אני יודע, כתוב על הפנים שלך עכשיו / רק אל תבלבלי אותי עם הפוגע, אני הבית שחוזרים אליו

כשזיכרון הופך להיות כמו משקולת, כשהתקווה שלך באזיקים, קשה להתקדם כשמסתכלים אחורה, מכל מכשול בדרך אז נופלים

פזמון: אנחנו נהיה בסדר, תראי, יהיה לנו טוב. כי אני מאמין בך, אני מאמין בך, תראי שעוד יהיה טוב

קיבלת מכה וזה כואב אני יודע. והעלבון שלך צורב גם לי. ואין לי לקח ללמד, אבל צלקת עושה אותך יפה, רק שתדעי

ואם פסימיסט כמוני אומר, אז תראי בזה הבטחה. יש אור באפלה, אור באפלה, תראי יהיה לנו טוב

כי אני מאמין בך...

פזמון: אנחנו נהיה בסדר...