שלישיית ה"יאמאן סטייל" מארחים את ליבי פנקר, בוגרת "בית ספר למוסיקה" בשיר ובקליפ החדש "תן עוד תקווה", שמושר רובו בעברית ומקצתו באנגלית, בסגנון בלדות הפופ של להקות הבנים. את השיר יצר זמר ההרכב יקיר ונה ובביצוע משתתפים כמובן גם חבריו אליה תנעמי ומעוז מדמון.

מדובר בשיר חדש מפרוייקט "יאמאן סטייל", ממנו יצאו עד כה שיתופי הפעולה עם יואב יצחק בשיר "ממעון שמיך", אביחי מליחי ועוזיה צדוק. לאחרונה חתמו חברי ההרכב אצל המנהל שרון שרעבי ובימים אלה הם עובדים במקביל על שני אלבומים. הראשון יהיה אלבום שיתופי הפעולה והקליפים, ובו יכלל גם השיר החדש. כמו כן צפויים בו גם חיבורים עם מרגול צנעני ורובי לוי.

האלבום השני יהיה מיועד לקהל צעיר ויכלול בעיקר מוזיקה למסיבות - פופ, דאנס ודאבסטפ וכדומה, תוך חיבורים עם דמויות כמו דיג'יי אופיר מלול מקרית שמונה, אותו הם מכנים "דיויד גואטה הישראלי". כמו כן, חברי ה"יאמאן סטייל", שפרצו לרשת באמצעות קליפים הומוריסטיים ופרודיות, מבטיחים להתמיד גם באפיק המשעשע.

-יקיר ונה, אתם לא עוצרים.
"שמחנו מאוד לשתף פעולה עם ליבי פנקר. היא מראש העין, אליה מראש העין ואני מפתח תקווה, כך שהכל מסתדר. בימים אלה אנחנו בונים מופע. המנהל שלנו מכוון אותנו להצגות חנוכה בסגנון הפסטיגל, זו השאיפה. כמו שאתה רואה אנחנו עובדים בשני מסלולים - אלבום פופ ודאנס לקהל צעיר, ואלבום שיתופי פעולה ובלדות לקהל בוגר. ולמרות זאת, דווקא את השיר החדש עם ליבי פנקר אני דווקא יכול לדמיין בפסטיגל. אם לא השנה, אז אולי בשנה הבאה".

>> מי יהיה "פריצת השנה" במצעד השנתי של ישראל? כנסו והצביעו