חברי להקת "ג'ירפות" מציינים בימים אלה 15 שנה להוצאת אלבום הבכורה שלהם "משוחח עם כיסא". היום הם חושפים שיר גנוז בשם "ויכוח", שהוקלט לאלבום, אך לא זכה להיכלל בו, לצד להיטים כמו "וואו", "סמי מואשם באחזקת סמים קלים", "יש לו בחורות כמו מים" ואחרים.

"ויכוח"

"מודה, צודקת, זכותך, סליחה. אני אוהב אותך יפה, זכותך, סליחה, שימי סומק תצרחי / "אני גאונה! הכי הכי, אלוהית לאללה, איכותית לאללה, ותודה לכולם, ועם יד על הלב, נכון שהוא משהו? / אני גאונה, הכי הכי, אני שונאת אותו, הוא לא חושב עליי / למראך ניצבתי, המום ומלוח, בתנוחה לא נהירה, לבי בידי, וברכיי לרצפה, תנוחה בה מעולם לא הייתי, ומאז לא שיניתי, ליבי בידי וברכיי לרצפה, פי פעור ועיניי מופלאות, למראך".

"ויכוח" הוא פריט מיוחד שני שחושפים "ג'ירפות" מהאלבום הראשון, אחרי חשיפת הסקיצה לשיר "וואו". כמו כן, בראיון מיוחד לחדשות 2, סיפרו מייסדי הלהקה, גלעד כהנא ויאיר קז, שהאלבום הוקלט תחת השפעת סמים כמו גראס ואחרים.

ב-17 וב-18 באוקטובר (חמישי-שישי), יציינו גלעד כהנא, יאיר קז וחבריהם ל"ג'ירפות", 15 שנה להוצאת האלבום. זה יקרה בצמד הופעות מיוחדות, אשר יתקיימו במועדון בארבי בתל אביב. בהופעות יארחו על הבמה חברי ההרכב הנוכחי של ג'ירפות - הסולן כהנא, הבסיסט קז, הגיטריסט ארז רוסו והמתופף אסי ששון - שניים מחברי ההרכב המקורי, שכבר עזבו את הלהקה - הקלידנית רותם דרור והמתופף דידי ארז. זו תהיה הפעם הראשונה מזה עשור שההרכב המקורי של "ג'ירפות" נפגש. ביחד הם ינגנו שירים מאותה תקופה, כולל כאלה שלא נכנסו לאלבום ובעצם לא נוגנו מעולם.