גבע אלון פרומו (צילום: יניב דרוקר)
לא משתנה. גבע אלון | צילום: יניב דרוקר

הזמר, היוצר והגיטריסט גבע אלון מוציא את השיר החדש "I Wonder if She's Fine", סינגל ראשון מאלבומו הרביעי שצפוי לצאת בהמשך החורף.

מי שאהב את גבע אלון בשלושת אלבומיו הקודמים ישמח לגלות שכמעט שום דבר אצלו לא משתנה. למרות שהופעותיו נחשבות לעוצמתיות במובן הרוקיסטי, והוא עצמו נחשב לגיטריסט חשמלי שיודע ואוהב להיות גם אגרסיבי, בכל מה שנוגע לסינגלים (ובכלל לאלבומי אולפן) אלון ממשיך להוציא שירים רכים, נימוחים, מהורהרים וקלילים כמו העננים ששטים בשמי הסתיו.

במקביל ליציאת הסינגל יוצא גבע אלון לסיבוב הופעות מגובה בלהקה חדשה הכוללת את יפתח שחף בגיטרה, צוק בבס ואיסר טננבאום (רוקפור, פליינג בייבי) בתופים. הם יופיעו בשלישי, 1/11 וברביעי, 2/11, בזאפה תל אביב.

את אלבומו החדש הקליט גבע אלון בהפקת טום מונהן, שהפיק גם את אלבומו הקודם "Get Closer". ההקלטות התקיימו בעיר החוף הספרדית קאדיז עם חבורת נגנים מסצנת הפולק-רוק האמריקנית. דן הינדמן, גיטריסט להקת  Vetiver, הבסיסט ג'ף היל, שמנגן עם רופוס ווינרייט וג'ואן באאז, אוטו האוזר, המתופף של Vetiver שעבד והקליט עם דבנדרה בנהארט.

את האלבום החדש צפויה להפיץ בחו"ל חברת "ADA Global (Alternative Distribution Alliance", חברת-בּת של תאגיד המוזיקה הבינלאומי "וורנר בראד'רס", בה הוחתם אלון. החברה מפיצה בין היתר להקות גדולות ונחשבות כמו הפיקסיז, ארקייד פייר, פליט פוקסס, בל אנד סבסטיאן ואינטרפול.

>> הדג נחש ניצחו את עברי לידר בהופעת "ראש בראש"

>> גלעד כהנא ונינט השיקו את "The Walking Man"