בימוי: קובי פלשמן

דין כרמל מוציא את שיר וקליפ הבכורה שלו "עוזב את העיר", אותו כתב והלחין. השיר בסגנון fאנקי קליל, נכתב ברובו במהלך נסיעה בפקק באיילון דרום וכתוצאה מהלחץ היום יומי שהרגיש כרמל. בקליפ הוא לבוש במעיל דייגים פרוותי במיוחד, משוטט ברחובות תל אביב ומחפש לברוח, מגיע לחוף הים, דג דגים, מאבד אותם ללוחם נינגה' ומרוב עצים חונק בחורה למוות בסצנה על גבול הסנאף.

בהקלטת השיר השתתפו, בין היתר, הנשפנים של "הדג נחש": סקסופון – שלומי אלון, טרומבון - יאיר סלוצקי וחצוצרה - ספי ציזלינג. השיר לקוח מתוך אלבום בכורה סולו של כרמל, אותו הקליט עם המוזיקאי עמית שגיא, שעיבד והפיק מוזיקלית. יחד הם מהווים את הצמד "דינעמית"

איבד את אביו אך המשיך ליצור

. ברזומה של כרמל בן ה-24 הלהיט הגדול "ים", כסולן להקת "המושבה" שהוציאה אלבום בכורה לפני כמה שנים. לצד המוזיקה עבר דין תקופה קשה מאוד ברמה האישית אך פרודוקטיבית ברמה המוזיקלית. אביו נפטר באופן פתאומי מה שהסעיר את עולמו וגרם לו להתרכז בעצמו ובאלבום שרצה כל כך שאביו ישמע.

האלבום כיורכב מסגנונות הגרוב שכרמל ושגב הושפעו במשך השנים, כמו היפ הופ, רגאיי וfאנק. ההשפעות מגיעות מעבודה עם קרולינה, הדג נחש, תומר יוסף, פאנקאנשטיין, בן הנדלר ועוד אמנים, ומהאזנה  לאמנים כמו The Roots, N.E.R.D, Jay-z, Damian Marley ו-Black keys.

>> יוני בלוך משנה את עולם המוזיקה?