פרויקט חדש בסדרת "עבודה עברית": "שרות חוה אלברשטיין" עם ביצועים נשיים חדשים של אמניות לשיריה הגדולים של חוה אלברשטיין, שייצא בפורמט ספר-דיסק.

שני הביצועים הראשונים מהפרויקט הם "לונדון" של להקת "כל החתיכים אצלי" עם הסולנית איה זהבי-פייגלין, ו"שיר ליל שבת" (מילים: יהודה עמיחי, לחן: משה וילנסקי) בביצוע קרני פוסטל.

השיר "לונדון" היה שיר הנושא של האלבום המצליח מאוד שהוציאה חוה אלברשטיין בשנת 1989. אלברשטיין הלחינה אז שורות שהריבה מהמחזה "אורזי המזוודות" של חנוך לוין ז"ל. השיר והאלבום (שכלל גם את השיר "חד גדיא") ביטאו את רוח התקופה - ימי האינתיפאדה הראשונה, כשבמדינה שררה אווירת מחאה.

את המילים ל"שיר ליל שבת", כתב המשורר יהודה עמיחי ז"ל ועל הלחן לשיר אמון חתן פרס ישראל, המלחין משה וילנסקי ז"ל. השיר נפתח בתוגה ומסתיים בתקווה, כמהלכו של שבוע קשה המוביל אל המנוחה והנחלה של סוף השבוע. הוא מתאר בשפתו המרהיבה של עמיחי סיפור אהבה ומאבק הכרוכים זה בזה. "שיר ליל שבת" לקוח מאלבומה הקלאסי של חוה אלברשטיין "כמו צמח בר" משנת 1975.

הפרויקט עלה במקור כמופע חי תחת השם "בנות חוה" לפני ארבע שנים, באוקטובר 2009, במסגרת פסטיבל תל אביב. המופע הונצח לאלבום, ובו ביצועי הזמרות שהשתתפו, לצד תוספות של זמרות שהתפרסמו בארבע השנים מאז שהתקיים האירוע.

משתתפות נוספות בפרויקט הן אפוא: אפרת גוש, דניאלה ספקטור, אסתר רדא, אפרת בן צור, אביגיל רוז, מיכל גבע, רוני אלטר, יעל דקלבאום, איילה אינגדשט ולי טריפון.