אליעד נחום פרומו (צילום: גיא בן-גד)
בדרך לחו"ל. אליעד נחום | צילום: גיא בן-גד

אליעד נחום ושלישיית מפיקי הדאנס "TripL" מוציאים את "Rhythm Takes Control", סינגל שני מתוך אלבום הדאנס המשותף שלהם שייקרא "Ready, Set, Pop".

בשיר, כמו בשאר האלבום, משמש אליעד נחום כזמר של ההרכב בעוד השלישייה מורן לוי , ליאור ברוש וערן אורזל אחראים למילים, ללחנים ולמוזיקה.

מהאזנה לטראק ברור שהחבר'ה מכוונים גבוה והחוצה, כלומר לכיוון קריירה בינלאומית בחו"ל.

סימן ראשון לכך הגיע כבר בסינגל הראשון שלהם "Moving", שיצא לפני כחודשיים. השיר הושמע יפה ברדיו בארץ ונכנס לאוסף רשמי של "Boiling Music", לייבל הדאנס של "לב גרופ מדיה" בניהולו האמנותי של תומר ג'י. המשמעות היא חשיפה שלו באירועים, כנסים ומקומות חשובים בעולם הדאנס באירופה, מתוך מטרה לסגור לו חוזה הפצה בחו"ל, והמגעים לכך כבר מתקיימים.

בראיון ל-mako סיפר אליעד נחום: "הרבה אנשים הופתעו וציפו ממני למשהו שונה אבל זה היופי והם הופתעו לטובה. אני הולך עם מה שאני אוהב ואעשה גם מוזיקה בעברית, אבל הדאנס באנגלית הרגיש לי הכי נכון. אני מתחבר לאוירה השמחה, הרקידה, הכיפית, בשלב הזה של חיי".

"דאנס זה כרגע הדבר החם וזה משהו שאהבתי תמיד, עוד משנות ה-90', זו מוזיקה שרקדתי וגדלתי עליה בבית ספר. שואלים אותי תמיד על המבטא האמריקני שלי ועל ההבנה שלי במוזיקה לועזית וזה בגלל שגדלתי על רוק ישראלי אבל גם על מייקל ג'קסון וסטיבי וונדר. מגיל קטן רקדתי ושרתי מייקל, שהיה מודל לחיקוי גדול מאוד".

>> Dotan, הירושלמי שכבש את הולנד, מוציא אלבום בישראל