בעולם בו נראה שיש אינסוף תכנים לילדים אך מעט מאוד איכותיים באמת, מזל שיש את פרויקט "ילדי בית העץ" - אלבום שירים מקוריים לילדים. מאחורי הפרויקט  עומדים שני אחים מוכשרים, ששילבו כל אחד את כשרונו לכדי יצירה משותפת ומיוחדת. אח אחד, רן כהן אהרונוב, הוא איש חינוך וסופר ילדים מוערך שבאופן טבעי היה אחראי על הטקסטים, והאח השני, יאיא כהן אהרונוב (חבר הדג נחש) כתב את הלחנים ועיבד מוזיקלית. האלבום הראשון בפרויקט יצא לפני כשנה, השתתפו בו מיטב המוזיקאים בישראל והוא זכה להצלחה גדולה שהובילה את הפרויקט להתרחב גם לספר והצגת ילדים מצליחה.

כעת עומד העולם הקסום של "ילדי בית העץ" לגדול עוד, כשבחודש הקרוב יוצא אלבום חדש יחד עם סדרת טלוויזיה בחינוכית ומופע מוזיקלי. האלבום החדש הוא למעשה אלבום כפול ובו 19 שירים כשאת כל אחד מהשירים מבצע אמן אחר. בין האמנים אפשר למצוא את שלומי שבן, קפה שחור חזק, חנן בן ארי, התקווה 6, מארינה מקסימיליאן, הדג נחש, מוש בן ארי ועוד רבים וטובים. השירים משלבים בין מוזיקה על-גילאית לטקסטים מקסימים על עולמם הפנימי של הילדים - סיפורים, מחשבות וחלומות.

הסדרה החדשה בחינוכית תשודר החל מ-25.12, ובמרכזה ארבעת "ילדי בית העץ" שחווים חוויות ילדות והתבגרות שונות - התאהבות ראשונה, הורים גרושים, דימוי גוף ועוד. לצד הילדים ישחקו גם קובי פרג' ורוני הדר, ובכל פרק יתארח אחד מהאמנים המשתתפים באלבומים. הילדים שהתאהבו בשירים מהאלבום הקודם וודאי יתאהבו גם בשירים החדשים ישמחו לשמוע שהמופע המוזיקלי העשיר של הפרויקט יוצא לסיבוב הופעות ברחבי הארץ. ההופעות הקרובות יתקיימו ב-27.1 בזאפה ירושלים, ב-4.2 בגריי יהוד וב-11.2 בזאפה תל אביב.