הרכב הרוק "בלאקפילד" בהנהגת אביב גפן וסטיבן ווילסון מוציא את הקליפ החדש "Waving", בו מופיעים ווילסון וגפן כשתי דמויות של בובות על חוטים המופיעות על מסכי טלוויזיה. ניתן לראות בקליפ מעין הומאז' לקליפ המפורסם "Money For Nothing", של להקת הדייר סטרייטס, הן מבחינת עיצוב הדמויות והן מבחינת מסכי הטלוויזיה והעיצוב.

השיר "Waving" לקוח מאלבומם החדש והשלישי של בלאקפילד - "Welcome To My DNA", שבעקבותיו תצא הלהקה לסיבוב הופעות בינלאומי שיעבור בחודשים אפריל עד ספטמבר 2011 באירופה, ארה"ב, קנדה ומקסיקו ובפסטיבלי מוזיקה גדולים.

פותחים סיבוב בינלאומי בישראל

את הטור הבינלאומי יפתחו גפן, ווילסון וחבריהם בהופעת בכורה חגיגית שתתקיים ביום שישי ה-1 באפריל (וזו לא מתיחה) במועדון הרידינג 3 בנמל תל אביב בשעה 22:00.

בראיון מיוחד ל-mako מלפני כחודש אמר אביב גפן: "האלבום של בלאקפילד יוצא וצריך להבין שזה לא דומה לכלום. זה קמפיין עולמי ללהקה שמצליחה בחו"ל ויש לה קהל של אלף-אלפיים איש בכל עיר גדולה, עם הופעות במקומות כמו ה'אירווינג פלאזה' בניו יורק או ה'שפרד'ס בוש אמפייר' בלונדון, מקומות שראיתי בהם הופעות של אמנים כמו דיוויד בואי, קולדפליי והקירלז, זה הסדר גודל.

"אנחנו הולכים לסיבוב הופעות שיימשך מסוף מרץ עד יולי - חודש וחצי באירופה ואחר כך ארה"ב, קנדה ומקסיקו, המשפחה תצטרף אלי - שני ודילן איתי ועם הלהקה באוטובוס שנוסע בכל העולם, הנה זה החלום שלי והוא ממשיך להתגשם".

"אני מפנה ל'בלאקפילד' זמן על חשבון הקריירה שלי"

"בדיסק של בלקפילד רוב השירים החדשים הם שלי, למעט 'זיגוטה' מהאלבום שלי 'ממנטו מורי', שסטיבן חולה עליו ומקבל ביצוע באנגלית. תבין שאני חייב לפנות לזה זמן על חשבון הקריירה שלי, כי כשמישהו כמו סטיבן ווילסון, שממלא את האלברט הול, וכל הלהקות הכי אופנתיות מעריצות אותו, כמישהו כמוהו שם את 'פורקיופיין טרי' בצד ומפנה לי זמן לאלבום וסיבוב הופעות של 'בלקפילד', אז יש לי כאן התחייבות כחבר וכמוזיקאי

"יש בינינו המון כבוד הדדי, ואם הוא עשה כזה צעד אני גם אעשה. לפני עשר שנים שמעתי את 'פורקיופיין טרי' באוזן השלישית וזה ריגש אותי ברמה של הפינק פלויד, והנה אני מוציא איתו דיסק שלישי".

>> מארק רונסון יתקלט ב-TLV ב-12.4