סדרת הדרמה הקומית "עבודה ערבית"  חוזרת בעונה שנייה, שתשודר מדי מוצאי שבת בשעה 22:45. פרק הפתיחה ישודר בשבת 17.7 ב-22:15.

שיר הנושא של העונה השנייה של "עבודה ערבית" הוא גרסה מחודשת ללהיט "בא לשכונה בחור חדש", במקור של אלון אולארצ'יק משנת 1985. את השיר מבצעים צמד הראפ הנתנייתי "אקסום", בהפקתם המוזיקלית של רונן סאבו ("סאבו") ואופיר קותיאל ("קותי", "קותימאן"), שאחראים כצמד ובודדים לשלל להיטים מרקידים.

הורידו חופשי את השיר "בא לשכונה בחור חדש" - לחצו על הקישור עם הלחצן הימני בעכבר, ושמרו למחשב ב "Save Target As" או ב"שמירת היעד בשם"

השיר נחבר לסדרה כיוון שהעונה השנייה נפתחת בפגישה גורלית של אמג'ד (עיסא) עם "דוש" בשכונה יהודית, שמשנה את חייו, והוא מחליט שהגיע הזמן לשדרג אותם. לכן הוא מעתיק את מקום מגוריו מהכפר הערבי אל לב שכונה יהודית בירושלים.

בעונה החדשה של "עבודה ערבית" מצטרפים אל השחקנים נורמן עיסא, קלרה חורי, סלים דאו, מריאנו אידלמן,  סלואה נקרה, ומירה עווד, שמובילים את הסדרה, גם אריה מוסקונה, סנדרה שדה, דב נבון ורונה ליפז מיכאל. יוצרי הסדרה הם דני פארן וסייד קשוע, הבמאי שי קפון והמפיק גיא לוי.

>> כנסיית השכל בקליפ ל"על מה את חולמת"