בימוי: יהלי סובול ועופר הררי

להקת מוניקה סקס מוציאה את הקליפ לשיר "Small Talk",אותו ביימו הסולן יהלי סובול והבמאי עופר הררי. בקליפ מככבת השחקנית לירון וייסמן, שנפגשת לדייט עם הרקדן סער עזימי. במסעדה בה נערך הדייט מופיע סובול על הבמה עם גיטרה, המתופף שחר אבן צור הוא הברמן, הגיטריסט פיטר רוט והבסיסט ספי אפרתי משחקים שחמט ואביו של אבן צור יושב באחד השולחנות.

השיר "Small Talk" לקוח מהאי.פי החדש של מוניקה סקס "Spine", שכולל שירים שהקליטה הלהקה לפני כעשור וחצי בניו יורק. מה-EP יצא כבר שיר הנושא "Spine".

יארחו את אביב גפן מחוץ לתל אביב

עם השקת האי.פי יוצאים מוניקה סקס לסדרת הופעות מיוחדת, בה יימסר ה-EP במתנה לרוכשי הכרטיסים. בהופעות ישלבו חברי מוניקה סקס את להיטיהם הגדולים מכל האלבומים (כולל מהאלבום האחרון והמצוין "מנגינה") וכאמור יחזרו גם לחומרים באנגלית מתקופת שהותם בניו יורק, בין השנים 95-'97'.

בהופעות יתארח אביב גפן (למעט ההופעות בתל אביב) והרכב החימום יהיה צמד RevelDay, גיא מנטש ויהל דורון, שהוציאו אלבום בקיץ האחרון.

התקופה של מוניקה סקס בניו יורק נחשבת לאחת המעניינות בתולדות הלהקה, שעזבה את הארץ חצי שנה אחרי יציאת אלבום הבכורה "מוניקה סקס", שהגיע למכירות של "אלבום פלטינה" ועברה לגור וליצור ביחד בברוקלין. החומרים שהוקלטו באותה תקופה לא יצאו לאור, למעט קלטת נדירה שנמכרה בארץ כשמוניקה הופיעו כמופע פותח לסוניק יות'.

>> יאיא כהן אהרונוב מארח את עלמה זק