ריטה מוציאה את הסינגל והקליפ "שאה דומאד" ("החתן-המלך"), שיר חינה וחופה פרסי-יהודי מסורתי, וסינגל שני מתוך האלבום בפרסית אותו היא מקליטה בימים אלה. קדם לו כזכור הלהיט "שאנה"

את המילים כתב Atola Khoram וללחן אחראי Sirus Arianpour. להפקה המוזיקלית אחראים עמי רייס ורן רן אלמליח מכנסיית השכל. לעיבודים שותפים הנגנים: רייס, אלמליח, מארק אליהו, עופר קורן, אביב ברק, יוני דרור, תום כהן, איתמר דוארי, וריטה.

"אמא היתה שרה לנו הבנות, האחיות שעמדו להתחתן את השיר הזה בחינה, במקווה וכמובן בחתונה", מספרת ריטה. "זהו שיר חופה פרסי מסורתי המשבח את החתן והכלה על שזכו זה בזו ומפרט על מה ומדוע השמחה".

"'שאה דומאד' הוא אחד משירי החופה הפרסים המסורתיים המוכרים ביותר ונוהגים לשיר ולזמר אותו בחתונות ובאירועים הקודמים לחתונה. בשירתם מברכים האורחים את החתן על כך שהכלה נתנה את הסכמתה להיות לו לאשה ושמחים בשמחתו, מתארים את יופיה ומעלותיה ומדמים אותו למלך".

"שאה דומאד - (החתן-המלך)"

הביאו את סלסלת מתנות החתן לכלה, שיתלו את פרחי הלילך , מלאו את המקום בצחוק ובשמחה, כי הולך לחדר ההתייחדות: החתן-המלך

הכלה נתנה את הסכמתה , אז פזרו את הפרחים , יחידים יחידים , זרים זרים , לחתן-המלך

כמה יפה שערה הקלוע , כמה תמירה הכלה הטריה , כמה יפה היא, כמה נעימת הליכות , צבעונית כמו הטווס,
לקנא ממש בחתן

מחאו כפיים ושמחו, ברכו לטוב את החתן

על הנדוניה שלה, הצחוק המתוק שלה, המחשוף המגלה את שדי השיש שלה, הכל יש לה: מראה ופמוט, וילונות בטראסה, מהבד הכי יוקרתי

הביאו את מתנות החתן , שיתלו את פרחיי הלילך , מאין החתן? ידיו צבועות בחנה, אהבתו אלוהית ומקודשת , בחור פרח הוא , שיערותיו עשויות מחוטי משי וזהב , לחייו אדומות כדם , ואופיו טוב וחם , החתן המלך