אין תמונה
שאולי וקנין, עטיפת הסינגל הראשון

שאולי וקנין, מתמודד העונה האחרונה של "כוכב נולד" בן ה-17 מנתיבות, משחרר היום להשמעה את השיר "למה את בוכה", אותו כתב והלחין, כשעל העיבוד וההפקה המוזיקלית מפיק שבוחר להציג עצמו בשם Israeli-Music.

השיר יוצא כסינגל ראשון מתוך אלבום הבכורה של וקנין, אותו הוא מקליט בימים אלה בחברת ניהול האמנים "שימקי הפקות" אותה מנהל שימי אזולאי.

כפי שכבר דיווחנו לפני כמה שבועות מדובר בבלדת רוק עם נגיעות ים תיכוניות, שנשמעת לא רע בכלל, למרות שהעיבוד נשמע מיושן יחסית. אם זה הכיוון אליו הולך וקנין הרי שיש לו סיכוי סביר לזכות באהדת הקהל והמדיה.

"אני מאוד מרוצה מהתקדמותי מאז כוכב נולד, אין ספק שהתוכנית נתנה לי אפשרות להיחשף לקהל עצום", אומר וקנין. "הדרך האמיתית להצלחה שלי מתחילה בעצם עכשיו. את השיר 'למה את בוכה' כתבתי והלחנתי בעקבות מקרה אישי אותו חוויתי. אני מקווה ומאמין שיאהבו ויתחברו אל השיר שלי".

כזכור, התברג וקנין לנבחרת העונה השמינית של כוכב נולד לאחר שבעונה השביעית לא צלח את האודישנים וזכה במילגת לימודים למשך שנה בבית הספר "אוברטון". הלימודים עשו כנראה את שלהם ווקנין נכנס לנבחרת העונה האחרונה ואף ריגש רבים מהצופים.

>> עידן עמדי שלישי במצעד ההשמעות השבועי; דניאל ברזילי עובד על אלבום ומתגייס לקרבי