צילום: עמית בן שושן, אמיר טל, בימוי: אמיר טל, פטריק סבג

ארז לב ארי ופטריק סבג מוציאים את הקליפ "העץ הבודד", לשיר הנושא מתוך אלבומם המשותף שיצא בימים אלה. הטקסט נוצר בשילוב עם טקסט של המשורר דוד אבידן וכולל דיאלוג בין אדם לבין עץ. את העיבוד יצרו השניים יחד עם ברי סחרוף. בקליפ ובשיר משתתף מיכה שטרית, שמצולם בעיר בעוד לב ארי וסבג מצולמים במדבר.

"העץ הבודד"

"רחוק רחוק לאט לבד, מתפנה לרגע יושב בצד, סימן סימן צעדים בזמן, כשאני מפחד מהעץ הבודד, כשאני מפחד זה באמת

שחרר שחרר, אתה לא יכול לעוף עם שק של אבנים על הכתפיים, יש לך חלומות של עבד, אתה לא חולם כמו אדם חופשי, לצאת לצאת בטל את החופשה בסיני, וסע לירושלים, סע לירושלים

סימן סימן צעדים בזמן, כשאני מפחד מהעץ הבודד, כשאני מפחד זה באמת, כשאני מפחד מהעץ הבודד

טוב שחזרת, לא חזרתי, טרם בגרת, אתה פרח נוי, אני גם זה, יש אחרים, לא בשבילך, הכול ישתנה, ביחד איתך, אני אשקול, אני אגמול, אני ארחיק, אם תספיק

אכזבת אותי אמר העץ, אהבת אותי אמר האיש, אמות בלעדיך אמר העץ, אך לא ידידיך אמר האיש, החמצתי אותך אמר העץ, אימצת אותי אמר האיש, בפעם הבאה בפעם הבאה, אמר העץ בפעם הבאה".

ארז לב ארי ופטריק סבג יורדים למדבר

האלבום "העץ הבודד" כולל 9 שירים שמרביתם נכתבו, הולחנו ומבוצעים על ידי לב ארי וסבג, שגם הפיקו מוזיקלית. סחרוף מבצע באלבום שני שירים ובנוסף ניגן והיה שותף לכתיבה וכאמור לעיבודים במספר שירים. מתוך האלבום כבר יצא השיר "בא מתוך הלב".

הפרויקט המשותף התחיל לפני כשנתיים בערך, כשארז לב ארי ופטריק סבג ירדו עם ציוד הקלטה וכלי נגינה למשך שבוע למדבר, בעקבות הזמנה של חברתם מריומה להתארח ב"בית השאנטי במדבר", בתקווה להתנתק משגרת היום יום ולשאוב השראה לצורך כתיבה ויצירה. שנה מאוחר יותר שבו השניים למקום לסיבוב נוסף, כשהפעם מצטרף אליהם גם ברי סחרוף. במהלך אותו ביקור, התחברו המילים, הצלילים ואווירת החופש בטבעיות לאוסף השירים שמופיעים ב"עץ הבודד".

הופעות קרובות:  22.9 מופע להקה במסגרת פסטיבל התמר. 2.10 מופע השקה חגיגי בבארבי תל אביב.

>> מוש בן ארי בשיר חדש: "כמו בחיים"