אחרי שטראק ה"זנגה זנגה" שלו, המבוסס על "נאום המרפסת" של שליט לוב מועמר קדאפי, אומץ על ידי האופוזיציה במדינה הערבית שעוברת הפיכה הפך להיסטריה גלובאלית, מוסיף נוי אלוש עוד קיסם למדורת האש של כוחות נאט"ו התוקפים בלוב, ומשחרר את הקליפ הרשמי של ה"זנגה זנגה".

לקליפ האנימציה המשעשע, כמובן בכיכובו של קדאפי המצויר ומאחוריו דיג'יי קטלני, אחראית חבורת ה"שרוטונים", שסרטון דומה שלהם על קדאפי הפך לפני כשבועיים לגרסה פארודית ל"כל הכוח" של קובי פרץ עם דמותו של אליקו.

ובלי קישור לחג הפורים אי אפשר. קדאפי ואנשיו (סליחה, אלוש ואנשיו) צילמו קליפ מיוחד לשיר באחת המסיבות התל אביביות היותר לוהטות של החג.

ה"Angry Birds" בגרסת מועדונים ישראלית

ומשליט זועם אחד (קדאפי) לחבורה של שליטות זועמות. ה"Angry Birds" שכבר כבשו כמעט כל אייפון בעולם המערבי זוכות עכשיו לגרסת מועדונים ישראלית מבית היוצר של הדיג'ייז והרמיקסרים מאש ודרוב. "אני מנגן את זה בהופעות ואנשים עפים על זה", מעדכן חנן דרוב.

שימו לב גם ל"Making Of" של הטראק הזה. מתברר שמאש ודרוב לא הסתמכו על המוזיקה הקיימת והקליטו אותה ואת כל האפקטים מחדש. לטובת הקולות של הציפורים והחזיר גויס החקיין אבישי אלדן, שמפליא בקרקורים ונהמות.

>> מארק רונסון יתקלט ב-TLV ב-12.4