המוזיקאי והזמר אביב גדג' מוציא את השיר החדש "כל צעד", אותו כתב והלחין. בהקלטה ובעיבוד השתתפו: רון בונקר בגיטרות, יהוא ירון בבס, בוריס מרצינובסקי באקורדיון ואביב ברק בתופים.

"כל צעד"

"כל צעד הוא צעד חדש, שום דבר לא מת, הכל נשאר חי / צעד צעד, כל צעד קטן, הוא אהבה נגלית, שירה נראית / הכל חסין לאש, מתפורר למגע, שום דבר לא מת, הכל נשאר כאן / כל אבן שפגעה בי, היא עוד אבן שאיתה אבנה את הגשר.

כל צעד הוא צעד חדש, מחר נקום מוקדם, נצא מייד / מה שהיה הוא לא מה שיהיה, שום דבר לא מת, הכל נשאר חי / כל אבן שפגעה בי, היא עוד אבן שאיתה אבנה את הגשר".

אלבום חדש לאביב גדג': "ילדים של מהגרים"

"כל צעד" הוא סינגל רביעי מתוך אלבום הסולו השני של אביב גדג' שייקרא "ילדים של מהגרים". מהאלבום יצאו עד כה השירים "אמונתי מנגנת בלילות", "לא מקום לחלשים" ו"ונוס בתמוז".

האלבום ייצא ב-10 ביוני ויושק בהופעה חגיגית שתתקיים ב-19 ביוני במועדון "בארבי" בתל אביב. הוא נכתב והוקלט בשנתיים האחרונות, ומתארחים בו בשירה זאב טנא, הילה רוח ואליה סממה. בחודש פברואר האחרון זכה אביב גדג' בפרס אקו"ם לשנת 2013 לעידוד היצירה עבור כותב מילים, על מנת שיוכל להשלים את הקלטות האלבום.

"אמונתי מנגנת בלילות"


"לא מקום לחלשים"


"ונוס בתמוז"

אביב גדג' החל את דרכו כסולן ומייסד להקת אלג'יר ממושב תלמי אליהו שבנגב, שהצטיינה בשני אלבומיה "נאמנות ותשוקה" (1997), שיצא כשחברי ההרכב היו בני 17, ו"מנועים קדימה" (2004) שהגיע ל"אלבום זהב", זיכה את גדג' בפרס אקו"ם למחבר מילים, והביא את חברי הלהקה למועמדות לפרס "אנשי השנה במוזיקה". לאחר התפרקות הלהקה הוציא גדג' את אלבום הבכורה "תפילה ליחיד", שזכה להצלחה בקרב הקהל והמבקרים.