ברי סחרוף פרומו (צילום: רונן ללנה)
סוף סוף. ברי סחרוף | צילום: רונן ללנה

עשור שנים מחכים המעריצים של ברי סחרוף לרגע הזה, והנה הוא מגיע. הרוקר הכי נחשב בארץ מוציא את השיר "העין", אותו כתב יחד עם דן תורן והלחין עם בן הנדלר.

זהו סינגל ראשון מתוך אלבום חדש לסחרוף שייקרא "אתה נמצא כאן", שייצא אחרי 10 שנים שחלפו מאז אלבומו האישי "האחר", כשבדרך כמובן הוציא את האלבום "11 א" עם רע מוכיח ואלבום נוסף עם מוכיח - "אדומי השפתות" משירי אבן גבירול.

עם סחרוף, שמנגן בגיטרה ושר מנגנים כאן ניר מנצור בתופים, גידי רז ב-mpc, אורן לוטנברג בגיטרות וקולות, בן הנדלר בבס, קלידים, תכנותים והפקה מוזיקלית.

לאחרונה התארח ברי סחרוף בשיר "סוכר" של להקת איזבו, הצטלם לסדרה "רד בנד" וביצע את השיר "חיית הברזל" בפרויקט "רישומי פחם בצבע" משירי מאיר אריאל.

העין

רק רציתי ללכת לישון, להפרד מעודף היומיום / קשה למצוא מנוחה, כשהעין נשארת פקוחה. / כבר ראיתי מראות שמראות, השתקפויות על תקרה נמוכה, השחר כמעט כבר עלה / ורק העין גדולות מבטיחה.

אין תמונה
ברי סחרוף, עטיפת האלבום החדש

פזמון: איך שהיא שואבת, ושוב אותי היא מדליקה / על מה שנדמה שחייב / שאי אפשר בלעדיו, איך שהיא שולחת, נצנוץ בוהק באפלה / אל מה שנדמה שחייב / שאי אפשר בלעדיו.

רק רציתי להשתחרר, לעזוב הכל ולוותר / המסיבה כבר מזמן נגמרה, ורק העין גדולות מבטיחה.

פזמון: איך שהיא שואבת, ושוב אותי היא מדליקה / על מה שנדמה שחייב / שאי אפשר בלעדיו, איך שהיא שולחת, נצנוץ בוהק באפלה / אל מה שנדמה שחייב / שאי אפשר בלעדיו.

 

ארז לב ארי - "מלחמה אבודה"

ארז לב ארי שחור לבן (צילום: רונן ללנה)
שר אבידן. ארז לב ארי | צילום: רונן ללנה

ארז לב ארי מוציא את השיר "מלחמה אבודה", אותו הלחין למילים של המשורר דוד אבידן (נוסח חלקי לשיר המופיע בקובץ "משהו בשביל מישהו", כרך א' מתוך כל כתבי דוד אבידן). זהו סינגל נוסף מתוך אלבומו עטור השבחים של לב ארי "ארגמן", שיצא השנה.

בעקבות האלבום יצא לב ארי למופע חדש (בהשקתו אירח את ברי סחרוף), בו הוא מבצע שירים מ"ארגמן" כמו "בסוף היום", "פרימיטיבים", "רק תאמין" ועוד, ומאלבום הבכורה "שמחת הפרטים הקטנים" - "ליבבתיני", "צדק","מה אעשה", "אנה אפנה" ועוד.

לב ארי יופיע בחמישי, 20.1, מועדון הבאר בקיבוץ צאלים, חמישי, 27.1,  מועדון המושבה בבנימינה, רביעי, 9.2, לגנסקי בר בנתניה, חמישי, 10.2, המקום, ברנר 5 בת"א.

מלחמה אבודה

אחד היה נמר זקן וממושקף / ולא גמיש ולא טורף ולא חזק / והוא נשך את הרובה ואת הקת / והרובה ירה ולא פסק / אי שם סגרו עליו מכל העברים

והרחובות מלאו לפתע נמרים / כמו טיילים שקטים מאד בין צל ואור / ואת הלחם הטעים נגסו חזק / ועל נשים עגבו מתחת לשדרות / והרובה ירה ולא פסק

והם חלמו על ארצות חמות / ועל ימים גדולים של נקמה / ונקישות (טם טם) קצובות ועמומות / ליטפו את מיצחיהם כמו רוח רחומה / והם רבצו בשמש וחיכו

וכשהקרב באבנים סוף סוף שכך / הנמרים הגוססים פרצו בצחוק / והמצור הוסר פתאום מעברים / ויתכן שיש שמיים אחרים

>> נותנים ברוק: נעם רותם, סינרגיה, יאיר זיו ואורי אילוז