אין תמונה
דרכו של אמן. דוד ד'אור

דוד ד'אור מוציא את השיר "עצוב כמו ששמח". את מילים כתב קובי אפללו וד'אור עצמו אחראי ללחן עם איתמר מאירי, שעיבד והפיק יחד עם איתן רז. השיר עצמו מתייחס לדרכו של האמן, ויש בו שורות שיכולות להתייחס לד'אור ("שירה קורעת רקיעים") כמו גם לאפללו עצמו ("מדור צהוב מכאיב לו באהבה שקרית... ועל נייר מרוסקות פיסות של נשמה"). מוזיקלית ד'אור כמו ממציא עצמו מחדש כאן, בשיר שהוא גם קליט, גם עמוק וגם לא מתחנף.

"עצוב כמו ששמח" הוא סינגל ראשון מתוך אלבום חדש של ד'אור שצפוי לצאת בהמשך. באלבום החדש צפוי ד'אור לעבוד עם איתן רז ואיתמר מאירי, אחרי שבעבר עבד עם מפיקיים כמו עופר מאירי ופטריק סבג. ד'אור ישיק את הסינגל רשמית בהופעה שתתקיים במועדון זאפה תל אביב ב-12 בדצמבר.

ברזומה של דוד ד'אור 16 אלבומים בעברית ובאנגלית. חמישה עשר מהם הגיעו למעמד של אלבומי זהב ופלטינה, והנפיקו כמה וכמה להיטים כמו "קול מהשמיים", "תשמור על העולם ילד", "אני עף", "כל הכוכבים" ועוד. הוא משלב במוזיקה שלו אלמנטים קלאסיים, פופ ומוזיקת עולם אתנית.

בשנים האחרונות דוד ד'אור מחוזר יותר בעולם מאשר בישראל. הזמר עם הקול הנדיר הביא אותו לשיר באולימפיאדת לונדון ובחגיגות למלך תאילנד. הוא משתתף קבוע בפסטיבלים יוקרתיים של מוזיקת עולם ומופיע בארץ ובעולם בלווי הרכב נגנים ולסירוגין בלווי תזמורות גדולות.

"עצוב כמו ששמח"

"עם שמש צהריים מתיישב עם הקפה בוחן עמוק ומסנן תפילה, כוכב רפה, לאחר שאמש עבר גלים של אהבה
כפית סוכר נלגמת, בדידות סדוקה, תקווה / הרחוב נפרש מולו, כמו קטיפה כחולה, זה קצת מכאיב, וקצת מזכיר שירים על גאולה, מילים, מילים נערמות בארמונות קטנים, בשמיים בהירים הוא מוצא לו עננים

פזמון: ובשירה קורעת רקיעים, מול מבטים שבתקווה רואים, קורא ושר לכל מי שליבו מוכן, וזה עצוב כמו ששמח, זה מובן ולא מובן

מדור צהוב מכאיב לו באהבה שקרית, דמעות יורדות על עור של פיל, ונפש שברירית, ועל נייר מרוסקות פיסות של נשמה, חמלו עליי שיריי צאו מן הדממה

פזמון: ובשירה קורעת רקיעים...
 
והמסע ארוך בתוך רכבת ההרים, עכשיו נשמע אתכם הוא מבקש והם שרים, כל יום נולד חלום ומת במציאות, אם כל טעות היא נכונה, האם יש חוקיות?
 
פזמון: ובשירה קורעת רקיעים...וזה עצוב כמו ששמח, זו דרכו של האמן".