בימוי: SHAKE group

פייבי ג'קסון (26) הוא אמריקני שחור שהגיע לישראל לפני כשנה, לאחר שקיבל פניה מהמפיק הישראלי יניב הדר, שהפך גם למנהלו האישי והאמרגן שלו. הדר החליט לבנות אותו כגרסה המקומית ל-Ne-yo והתחיל להריץ את ג'קסון כזמר וראפר ששר קאברים בבר-מצוות ובת מצוות ומופיע בבתי ספר, כך לפחות מראה ערוץ היו טיוב הרשמי שלו.

האמת שג'קסון נראה כמו הכוכבים השחורים של ההיפ הופ והדאנס מאמריקה, ויש לו פוטנציאל שמזכיר פרצופים מוכרים מאמ.טי.וי. "לקהל הישראלי יש יכולת לחבק טאנלטים שבאים מבחוץ ולהראות להם כמה אנחנו מיוחדים וכמה טוב פה", אומר הדר, "כשמצרפים לזה את הכריזמה שלו בהופעה ותקבל חוט דק שמפריד בין אשלייה מתוקה למציאות לא רחוקה".

היום משחרר פייבי ג'קסון את הקליפ הסקסי "Dance On Me" שנראה כמו חו"ל, אבל צולם בישראל. השיר הוא סינגל הבכורה של ג'קסון מתוך אלבום שהופק בשיתוף פעולה עם יוצרי פופ, דאנס והיפ הופ מארה"ב, בריטניה, הולנד, גרמניה, קנדה ורוסיה.

"שנה מהיום אני רואה את עצמי כסלב גדול בתעשיית המוזיקה וכאחד האמנים המובילים", אומר ג'קסון בסרטון תדמית שהכינו לו בהפקה. "אני אבל חי את המציאות, מסתכל קדימה, ומקווה להיות במקום הרבה יותר טוב ממה שאני עכשיו".

>> מופע האימים של קנייה ווסט - עם מסכה מפחידה וביקורת על ה"גראמי"