אפרת גוש, מצעד הגאווה (צילום: עמית ישראלי)
גאווה ישראלית. אפרת גוש | צילום: עמית ישראלי

אחרי שני אלבומים מצליחים תוציא אפרת גוש ב-21 ביולי את הפרויקט החדש שלה, שיכלול שישה שירים בהפקה מוזיקלית של תמיר מוסקט, בעיבודים של תום דרום, המלווה את גוש בהופעותיה, ובניהול אמנותי של חיים שמש.

מתוך הפרויקט זכה להצלחה השיר הראשון "אה אה אה", שלווה בלא פחות משבעה קליפים. היום מוסיפה אליו גוש שיר חדש בשם "מצעד הגאווה", שגם אותו כתבה והלחינה. כמו "אה אה אה" גם ב"מצעד הגאווה" מתעסקת גוש בשנינות ובציניות האופייניים לה בחיי ההוללות הלייליים שלה כרווקה תל אביבית שלא מחמיצה שום הזדמנות לבלות.

_OBJ

מצעד הגאווה

בוקר רוטשילד מביטה בי שוב חוזרת מביתו / כל הלילה  התערבבנו קומפוזיציות אלכוהול / עם כל כוסית שהורדנו עליתי אני תן לי עוד שוט /  עד שלא זכרתי מי מוריד את מי את מה על מי על מה אני / איפה הגאווה שלי?

הבימה מחייכת ממתיקה סודי גלוי בראות ברורה של יום /  ונהגים קוראים על שום ריפוט התהדרותי יופיי נוצל עד תום / גוף שבור חבול פעור מידי גבר גדול מגדול שוט / עקב מוגבה שחוק חושף מבוכתי ופי ביקש ללחוש / איפה הגאווה שלי?

שבר מדרכות  במה להבל תמימותי אך אין בי חרטות / הבזקי העונג עוד זורמים בתוך דמי סיבה טובה לחיות / המלך ג'ורג מושיט ידו כל צעד כמו ריקוד כל עכבה אפשוט /  המשך דרכי תלוי רק בי החופש להחליט טמון בכל רמזור ירוק / איפה הגאווה שלי?

שליטת מרחב בתי קפה לצד עצים נדמית כצל אובדן רומנטיקת רחוב / ותחת הבניין בו ממוקמת דירתי ליבי דופק עד כדי מכאוב / לא טוב לי  להבין שרק היה בייננו מין תקרובת תחמושות / פיתוי גורם מחנק ויצר מפוהק על מיטתי אני רוצה לבכות / איפה הגאווה שלי?

>> שרה בטנס סולנית "קיי'ז צ'ויס" בראיון מיוחד לקראת ההופעות בארץ