"איזה חיים"

"במקום שישבנו על יד המשרד, עם אותה מלצרית שלא עובדת היום, מלצרית שאי אפשר לשכוח, תראה איך אנחנו חולים / אוהב לשמוע אותך מדבר, יש לך דרך יפה להראות דברים, סיפרת על האהבה שלך שנוסעת למרחקים, ולא תוותר עליה / תראה איזה חיים .... איזה חיים / לא היה לי זמן ונפגעת, לא יכולתי להיות איתך עד שתחלים, בדיוק הייתי בתקופה טובה זה לא קורה לי הרבה, חשבתי בכל זאת תבין / נסעת רחוק לארץ אחרת, אנשים שחיים ברחובות בחורף מתים, והאהבה שלך לידך וקשה לה לשמוע, איך אנחנו צוחקים ובוכים / תראה איזה חיים ... איזה חיים, תראה איזה חיים .... איזה חיים / המלצרית שאלה אם הכל בסדר, עשיתי תנועה אמיתית, היא שאלה How is your friend? איך לא הייתי איתך כשהיית צריך, תראה איזה חיים ... איזה חיים, איזה חיים".

עמיר לב מוציא את השיר החדש "איזה חיים", שהוקלט מחדש לרגל מופע מיוחד בו יציין עשרים שנה ליציאת אלבומו "עמיר לב". האלבום ההוא כלל שירים מו "אריה ורותי", "שש שעות", "קסם" ו"חבק אותי" ונחשב לאחד מאלבומי הרוק היפים שיצאו בארץ באותן שנים ומאז.

ב-28 בינואר 2015 יופיע עמיר לב במועדון "בארבי" בתל אביב ויבצע את כל האלבום ההוא ברצף, לצד השירים האהובים משאר האלבומים. אורח מיוחד במופע יהיה אביתר בנאי.