אין תמונה
רוני דלומי, עטיפת האלבום "קצת אחרת"

רוני דלומי מוציאה השבוע את אלבום הבכורה שלה "קצת אחרת". האזינו מתוכו לארבעה שירים.

"די לה"
השיר הראשון הוא "די לה", דואט של דלומי עם הזמרת מרתה גומז, שחובבי המוזיקה מכירים משיתוף הפעולה עם עידן רייכל באלבום האחרון של "הפרויקט". גומז הלחינה את השיר החדש וכתבה את מילותיו, כשלטקסט שותף גם דניאל אפרת.

"אם בא לך"
השיר השני הוא "אם בא לך" הקצבי והסוחף, שאת מילותיו כתב דורון מדלי, לפי לחן של מנואל בניטו, ג'יימס ניקולס גרקו וריי קונטררס.

"אחרי האור"
השיר השלישי הוא "אחרי האור", שאת מילותיו חיברה רוני דלומי בעצמה, יחד עם תומר גלט, לפי לחן של ג'רום סבג. על רקע גיטרה ספרדית יפה ופסנתר דלומי עולה גבוה עם הקול ושרה שיר שכמו כתבה אותו על עצמה.

לילה, לילה הירח שוב שותק/ הוא מעביר את הדקות איתה בשקט / שקט, בשדה חשוך וריק / חוץ מנשימות כבדות שלה / דרך השבילים בעיניים עצומות / היא מובילה שפתיה נושכת / יש לה להבה בין ידיים רועדות / ממשיכה ללכת ומבלי לראות

פזמון: והיא מבטיחה / היא לא ברחה / היא רק הלכה / מעט לאיבוד בחשיכה / אם הוא יחבק / היא תשתתק / תביט בו ולא תאמר מילה / זה לא משנה / מה היה או יהיה / יש לך תמיד לאן לחזור / הכל עוד רגע יעבור / רק תעקבי אחרי האור

לילה, הלילה כבר חלף והדמעות / יבשו ברוך על הפנים ויש לה שמש / שמש בעיניים החומות / יהיה גם סוף לחיפושים / דרך הפחדים ברגליים יחפות / היא מפליגה את הרוח חותכת / יש לה להבה בידיים רועדות / ממשיכה ללכת ומבלי לראות

פזמון: והיא מבטיחה / היא לא ברחה...


Cada Dia

"Cada Dia", השיר החותם את אלבום הבכורה של רוני דלומי, הוא השיר ממנו החל המסע אל האלבום הזה. מדובר בשיר שכתבה מרתה גומז והלחין עידן רייכל לאלבום של "הפרויקט" שלו.

רוני דלומי פרומו צהובה (צילום: רונן אקרמן)
רק תעקבי אחרי האור. רוני דלומי כותבת ושרה | צילום: רונן אקרמן

דלומי ביצעה אותו לראשונה ב"כוכב נולד", בספיישל שבו התארח עידן רייכל. בעקבות הביצוע נולד הרעיון לאלבום השלם, ועתה מגישה אותו רוני בביצוע עירום במיוחד, כמעט א-קפלה.

_OBJ

האלבום המלא, בהפקתו המוזיקלית של אורי זך, מורכב כולו מלחנים בקצב הדרום אמריקאי אשר קרובים לליבה של דלומי, להם נכתבו טקסטים מקוריים על ידי גלעד שגב, דורון מדלי, נתן גושן, דלומי עצמה, בוגרת "כוכב נולד" רוית בטאשוילי ועוד.

שנה ראשונה ומוצלחת במיוחד לקריירה

האלבום יוצא אחרי השנה הראשונה והמוצלחת מאוד בקריירה של רוני דלומי, שהחלה עם זכייתה בעונה השביעית של התוכנית "כוכב נולד", המשיכה בשיר האודישנים "עכשיו תורי" ובלהיטים "תן", "קצת אחרת" ו"כך או כך".

בעקבותיהם זכתה דלומי בתואר זמרת השנה במצעד השנתי של ערוץ 24 ורשת ג', לאחרונה הופיעה בפסטיגל ובימים אלה היא עובדת על מופע חדש. "אני מקווה שכולם יהנו מהאלבום שלי ממש כפי שאני נהניתי להקליט אותו", אמרה דלומי, "השקעתי בו הרבה לב ונשמה ואני מאמינה שמי שיקשיב לשירים ירגיש את זה".

>> ליבי בראיון ובשיר החדש "ענן"