בימוי: יערה עגנון ואסף אמדורסקי | צילום ועריכה: יערה אגנון

חוץ מלהיות על תקן השופט האיכותי והקריר ב"הכוכב הבא לאירוויזיון", אסף אמדורסקי הוא אחד האמנים הוותיקים והיצירתיים ברוק הישראלי בעשרים השנה האחרונות. אלבומו האחרון והמוערך "פה" יצא בשנה שעברה והביא נגיעות אלקטרוניות בסינגלים "שדות צהובים" ו"מגדלים". כעת הוא מוציא סינגל נוסף ואיתו קליפ חדש - "שפה אחרת".

"לפני שלוש שנים נתקלתי בפייסבוק באימג׳ מצחיק של טנדר שמוביל כדור דיסקו שקינן לי בראש מאז", מסביר אמדורסקי את הקליפ המושקע. "כשהבנתי שהשיר 'שפה אחרת', שנקרא גם ׳לאב דיסקו׳ עומד להיות קליפ, כבר היה לי ברור שהצילומים יהיו סביב הרעיון ההוא. פניתי ליערה עגנון, יוצרת הווידאו והצלמת המוכשרת שהצטרפה אלי להרפתקה וכך לפני 3 שבועות, בשיא הסערה, מצאנו עצמנו רודפים בכל הארץ אחרי טנדר דיסקו".

היום יוצא ״שפה אחרת״, הסינגל והקליפ החדש. @vladacoxx @yaaraagnon @dariadaria69 נחגוג אותו בבארבי בחמישי הקרוב

A photo posted by Assaf Amdursky אסף אמדורסקי (@amdursky) on

"שבוע לאחר מכן צילמנו את ולאדה קוקס, הדוגמנית והתקליטנית, שמצאה את הזמן בין הקמפיינים והמסיבות שהיא מפיקה ברחבי הגלובוס ולמדה את מילות השיר כדי לבצע את תפקיד הסולנית בצמד האלקטרוני המומצא בוידאו", הוא ממשיך. "היא גם הביאה איתה מצלמת VHS ישנה, איתה יערה הוסיפה קצת שריטות מהעשור ההוא. את הסרבל שלי, עמוס הפייאטים, הכינה במו ידיה הבת שלצידי, הדר ג׳וזפין, שגם הלבישה את ולאדה ודאגה לכל ענייני הסטייל".

ביום חמישי ה-9.2 יופיע אסף אמדורסקי בבארבי, והוא מתכנן להפוך את היכל הרוק למועדון ריקודים חללי שבו יתקיים משהו על הגבול שבין הופעה למסיבה שתחגוג את הסאונד האלקטרוני של האלבום החדש יחד עם עיבודים מסיבתיים לקטעים האהובים מהעבר הרחוק.