מופע "משחקי הפסטיגל", מהדורת 2014 של הפסטיגל, יוצא לדרך עם שיר הנושא שהוא גרסה עברית של להיט האייטיז "when the rain begins to fall" של פיה זדורה וג'רמיין ג'קסון. את המילים בעברית כתב אילן רוזנפלד.

את השיר מבצעים כוכבי המופע - הצמד הקומי אלי פיניש ומריאנו אידלמן, כוכבי גאליס" תובל שפיר, אליאנה תדהר, דניאל מורשת, רוני דלומי, שירן סנדל ועומר דרור, כוכבי "החממה" ליבי רן, דניאל ליטמן ושיר מורנו, מנחי ערוץ הילדים דנה פרידר וטל מוסרי, כוכבי "הקלמרים" אודי ואביעד, הדיג'ייז והמפיקים האלקטרוניים עידו בי וצוקי.

כמו כן יצדיע השנה הפסטיגל שירי הלהקות הצבאיות עם הזמרת הותיקה ירדנה ארזי, כוכבת להקת הנח"ל ומהזמרות הגדולות בישראל בכל הזמנים, שתתארח למחרוזת מיוחדת של שיריה הגדולים יחד עם משתתפי המופע.

עלילת הפסטיגל ה-34 מתרחשת בכוכב לכת אקזוטי וקסום בשם "אואזיס", שהופך לזירת תחרות מאתגרת, בה יתחרו כוכבי הפסטיגל. כל אחד ממשתתפי התחרות מגיע משבט אחר כשהוא מצויד ביכולת ייחודית מעולם החי. המשחקים והתחרות הם על עתיד הכוכב: שליטי הכוכב, שני אחים תאומים, רבו ריב נורא בעקבותיו החליטו לחלק את הכוכב לשניים, כשהחצי המפסיד יוגלה לכוכב הזבל לנצח. בהפקה מבטיחים אקשן, מתח ריגוש וגם הומור, על רקע תפאורה, תאורה ושלל אפקטים.

הפסטיגל יוצג בחנוכה 2014 בתל אביב, חיפה וירושלים. הופעה ראשונה ב-28 בנובמבר במרכז הקונגרסים בחיפה.