עולם המוזיקה וחיי הישיבה נתפסים כרחוקים מאוד וזמרים חרדים בדרך כלל פונים לקהל החרדי בלבד. בשנים האחרונות ההפרדה הזו מיטשטשת, ויותר ויותר אמנים  פורצים את הגבולות המגזריים ופונים לקהל הרחב, חילוני ודתי כאחד.

עוד ב-mako מוזיקה

אמן כזה הוא מאיר גרין, בחור ישיבה ירושלמי בן 22 שלומד באחת הישיבות הגדולות בארץ, וגם זמר ויוצר מתחיל. בשבוע שעבר הוא הופיע ב"כוכב הבא" ונבחן עם ביצוע ייחודי: גרין שר את מילות שיר הקודש "עוד יישמע בהרי יהודה" ללחן של להיט האירוויזיון "גולדן בוי".


כעת יוצא סינגל הבכורה שלו מתוך אלבום ראשון שמוקלט בימים אלו. השיר נקרא "נקודה של אור" והוא נכתב על ידי מאיר ואחותו ועוסק במציאת כוחות להתקדם ולמצוא אופטימיות למרות השגרה השוחקת והייאוש. את הלחן לשיר יצר גרין בשיתוף פעולה עם ישי ריבו, מוזיקאי דתי נוסף שמאוד הצליח בשנה האחרונה.

הקליפ המושקע שנוצר עבור השיר מביא פיסות מציאות שונות ומגוונות מההוויה הישראלית, בהן כל דמות מתמודדת עם קשיים וצריכה למצוא את הכוחות, בדיוק כמו שהשיר מתאר. בין היתר אפשר למצוא שם נערה דתייה שאוספת מזון עבור נזקקים, גדוד של חיילים, ילד שסובל מבריונות וכו'. המסר אופטימי, מאחד ומחזק.