משה פרץ פרומו פברואר 2010 (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
שר משינה. משה פרץ | צילום: גיא כושי ויריב פיין

אחרי שיובל בנאי, סולן להקת "משינה" כינה את המוזיקה הים תיכונית "מסופלסת", בוחר משה פרץ לבצע דווקא את השיר "אהובתי" של משינה, אותו הלחין בנאי למילים שכתבה אשתו לשעבר אורלי זילברשץ-בנאי, ולהעניק לו נגיעות ים תיכוניות.

הביצוע של פרץ לשיר של משינה יוצא במסגרת הפרויקט "שני צדדים למטבע", שמחבר זמרים ים תיכוניים עם שירי פופ מורוק, וההפך - זמרי פופ ורוק מבצעים במסגרת שירים ים תיכוניים.

מהפרויקט, שייצא לחנויות המוזיקה כאלבום משולש ב-3 ביולי, יוצא הבוקר גם הביצוע של מיכה שטרית לשיר "לפעמים", אותו כתב לזמר רון שובל לפני כ-20 שנה.

מהפרויקט "שני צדדים למטבע" יצאו עד כה כמה ביצועים שהפכו ללהיטים, ביניהם "איך זה שכוכב" של סגיב כהן, מלנכולי" בביצוע ישי לוי, "חנהל'ה התבלבלה" של גלעד שגב ומטבוחה פרוג'קט ו"תמונה שבורה", שהיטיב לבצע אייל גולן.

כמו כן יצאו במסגרת הפרויקט גם "אהבת חיי" של ארז לב ארי, "גדליה רבע איש" בביצוע של מאור כהן ולהקת "בום פם", "אין לי אהבה" בביצוע ארקדי דוכין, "אוהבת אותך עוזבת אותך" בביצוע זהבה בן, מלנכולי" בביצוע ישי לוי, "מורה לחיים" בביצוע קרן פלס, "פתאום כשלא באת" בביצוע אבנר גדסי, "יום אחרון" בביצוע שלומי שבת.

>> באוירה הפוכה: אביב גפן נגד עופר לוי: "הוא אפס, בעצמו בהמה"