בימוי: בילי לוי נובלמן

שי נובלמן מוציא את הקליפ "יומי הוא חלום", לסינגל השלישי ושיר הנושא של אלבומו החדש, שיצא בחודש שעבר. נובלמן אחראי למילים), וויליאם שלר הלחין, ומתארחים בו בקולות רקע אלי לולאי (רוקפור) וסוזי מילר (האחים והאחיות).

מעבר לעובדה שמגניב לשמוע את נובלמן שר בעברית - הקליפ הזה שולח גלויות זיכרון לכל חובב רוק ישראלי, כשהוא מציג כמה וכמה גיבורי רוק מקומיים ודמויות מרתקות מהוויי הרוק התל אביבי, שניגנו עם נובלמן לאורך השנים, בסרטים ישנים וקטעים נדירים, או כפי שנהוג לומר "כפי שהם מעולם לא נראו".

"כל תמונה מעלה בי זיכרון ורגש חזק כלפי המצולמים"

אלה מככבים בקליפ לצד הזכרונות הפרטיים של נובלמן, שמוצגים כאן כ"Memoire", כלומר רצף תמונות וזכרונות מרגעים ותקופות שונות בחייו. הוא מורכב מעשרות רבות של קטעי וידאו, שנדגמו מקלטות וידאו ישנות (יותר ופחות), בהן תועדו ברית המילה שלו, טקס החתונה, חבריו הקרובים, כאמור חברי להקתו מכל השנים, בני משפחתו, לונדון, ניו יורק, יפו, רמת גן, קיבוץ הרדוף. כמו כן משולבים בקליפ גם קטעי וידאו שצולמו במכסיקו של שנות ה-60 על ידי דודו, אברהם, שהנציח את משפחתו של אביו של שי.

"זאת היתה עבודת נמלים להרכיב את הקליפ הזה", אומר נובלמן. "כל תמונה מעלה בי זיכרון ורגש חזק כלפי המצולמים, שלכולם היה חלק בחיי. אני אוהב אותם מאוד".

*הופעות קרובות של שי נובלמן: שישי 19.7 "בית הכט" בחיפה, מוצ"ש 27.7 "הקונטיינר" ביפו, מוצ"ש 24.8 "הפרה" שבי ציון.

>> מיקה שדה שונאת את עצמה: "את לא בעניין"