ההרכב המוזיקלי המצליח והמוערך "יאמאן בלוז" בהנהגתו של רביד כחלני (לשעבר ב"פרויקט של עידן רייכל"), מוציא את הקליפ לשיר "Jat Mahibathi", שצולם במסגרת פרויקט "אינדי סיטי 2014", אשר יתמקד גם השנה בעיר ירושלים. כחלני כתב את המילים והלחין עם אורי כנרות. עומר אביטל אחראי לעיבוד.

הקליפ צולם במסעדה ערבית בבירה, ובויים על ידי בטינה פיינשטיין, המנהלת האמנותית של פרויקט "אינדיסיטי". אמנים נוספים שמשתתפים השנה בפרויקט הם עמיר לב, ניצן חורש וה-"Cut Out Club", שי צברי, קותימאן והאורקסטרה, Tiny Fingers, לולה מארש, סומסום, אקו וטיטו, לילה, ניב אסט, Moan, Sun Tailor, ו-Betty Bears. האמנים הצטלמו לקליפים ברחבי ירושלים, שישודרו בערוץ 8 של HOT במהלך חמישה סופי שבוע, החל מהיום.

"מגוון רחב של להקות, מז'אנרים שונים ומקצוות שונים של הסצנה"

"ניסיתי להביא מגוון רחב של להקות, מז'אנרים שונים ומקצוות שונים של הסצנה, הרכבים עדכניים עכשוויים ומעניינים, בהם גם הרכבים ירושלמים שמביאים את הקול הירושלמי לסצנת האינדי הארצית", אומרת פיינשטיין. על צילומי הקליפים היא מוסיפה: "השנה הלוקיישנים הם גיבורי הסדרה. רציתי להפגיש מוזיקאים עם מקומות לא שגרתיים שאפשר למצוא רק בירושלים, כמו מקומות היסטוריים מרשימים, מקומות עם סאונד ואווירה מיוחדים, ומפגשים עם עוברי אורח מכל הסוגים. מערת צדקיהו האפלולית עם המטען ההיסטורי שלה, כנסיית אגוסטה ויקטוריה, הקישלה-בית סוהר מימי הטורקים, בית המצורעים, הרכבת הקלה -שהיא מעין כור היתוך בירושלים, קפה ערבי בעיר העתיקה, כפר סילוואן השנוי במחלוקת ועוד"."אינדיסיטי" יגיע לשיאו ב-24 ו-25 ביולי (ימים חמישי ושישי) בפסטיבל מוזיקלי שיתקיים במתחם "מגרש הרוסים" בירושלים. בכל אחד מערבי הפסטיבל יוצבו שתי במות של הופעות, ובנוסף יתקיימו הופעות ליליות חינמיות בברים הסמוכים, סטים אלקטרוניים, מסיבת אוזניות, ועשרות דוכנים של יריד מוזיקה, יד שניה ו-Street Art

בערב הראשון יופיעו עמיר לב, יאמאן בלוז וטייני פינגרז. עם תום ההופעות תתחיל מסיבה עם הצמד "אקו וטיטו" בהופעת אוזניות שתימשך למסיבת אוזניות. במקביל יתקיימו הופעות וסטים אלקטרוניים בברים הירושלמים הסמוכים, בהם ייקחו חלק בין השאר ה"בטי ברס" במסיבת שנות ה-20, ניב אסט ולילה. למחרת, יום שישי ה-25.7 החל מ-15:00, יימשכו היריד וההופעות על גבי שתי הבמות, עם שי צברי, קותימאן ולולה מארש.

השנה הצטרפה לפרויקט גם מכללת BPM, שסטודנטים  ובוגרים שלה היו שותפים פעילים בהקלטות ובסאונד. מפיקי הפסטיבל הם אגף תרבות ואמנויות, ורשות הצעירים, בעיריית ירושלים.