היי, זוכרים את שורטי? בטח שאתם זוכרים, איך אפשר לשכוח? הזמרת-ראפרית פרצה לחיינו ב-2005 כשהוציאה את אלבום הבכורה שלה "לאלף את הסוררת", הסתכסכה עם רוני דואני, ודיברה הרבה על זה שהיא לסבית. אתם בטח גם זוכרים את הלהיט שלה מאז, "חצי רגל בחוץ, חצי רגל בפנים". בלמעלה מעשור שחלף מאז השם של שורטי (ששמה האמיתי הוא בכלל הילה ניסימוב) עלה בעיקר בהקשרים שלא קשורים למוזיקה: ב-2010 היא נדקרה על ידי האקסית של בת זוגה ונפצעה באורח בינוני, וב-2014 פתחה בר טאפאסים בשוק הכרמל.

עכשיו היא חוזרת בסינגל ראשון מאלבום חדש בהפקתו של אחד המפיקים המוזיקליים המבוקשים ביותר, נועם עקרבי, שהפיק בין היתר גם שירים של אליעד ושירי מימון. שורטי של 2016 שונה מאוד מזו שאנחנו זוכרים, מוזיקלית ותדמיתית. בקליפ הפרובוקטיבי שמלווה את השיר החדש "צבעים" היא מותחת את הגבולות: היא מופיעה בו על הגג עם כוכב אמזונס אילן אוספליק כשהשניים דופקים התמזמזות שלא משאירה הרבה מקום לדמיון, ובסופה שורטי נותרת בתחתונים בלבד.

במאי: אלעד זכאי | צילום ועריכה: גל פרימק נג׳רי

לפני מספר ימים שורטי פרסמה פוסט ארוך וחושפני בפייסבוק תחת הכותרת "מי זאת הילה", שם כתבה על התהליכים שהיא עוברת בתקופה האחרונה מבחינה רומנטית ומינית, ועל הגברים ה"המוכשרים, החתיכים, המהממים, המצחיקים והכריזמטיים בטירוף שיצאתי איתם בשנה האחרונה". שורטי, שהייתה דמות בולטת בקהילה הלסבית, הגיבה גם למי שאולי יהיה לו מה להגיד על העובדה שהיא יוצאת עם גברים: "רובכן כועסות או מעקמות פרצוף כאילו החזקתי איזשהו דגל של שגרירות. אינני שגרירה של כלום, מעולם לא הייתי, אני קודם כל הילה ומה שאני מייצגת גדול הרבה יותר. בקרוב אתם תבינו את זה".