כנסיית השכל פרומו (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
מהפכנים. כנסיית השכל | צילום: גיא כושי ויריב פיין

להקת "כנסיית השכל" מוציאה את השיר "בואי מהפכה", הפעם בביצוע משותף עם התזמורת האנדלוסית הים תיכונית אשקלון בניצוחו של תום כהן. את השיר כתבו חבר הלהקה רן אלמליח ואהוד בנאי, הלחין הסולן יורם חזן ועיבדו והפיקו מוזיקלית חברי הכנסייה עם תום כהן.

השיר יוצא כסינגל נוסף מהפרויקט המשותף של כנסיית השכל והתזמורת, שצפוי לצאת באלבום. קדמו לו השיר והקליפ "תני לי" והשיר והקליפ המצליח "מעל הים".

"בואי מהפכה"

"אם זה מתוק אז אני אוהב, אם תבוא סערה אני לא פוחד, הרוח בשיער אבק בעיניים, אני עדיין פה, בנתיים

בואי בואי בואי מהפכה, כי אצלי בשכונה יש ילדה בוכה, נדנדו נדנדו נדנדו את הסירה, תכניס מטבע יש לך משקה, כשזה כואב אני כן מראה / בואו בואו בואו ילדים, לבושים בסמרטוטים, נשפוט את השופט, נשחט את השוחט, נפיל את ראש העיר, תכניס מטבע יש לך שיר

אם זה מתוק אז אני אוהב, אם תבוא סערה אני לא פוחד, הרוח בשיער אבק בעיניים, אני עדיין פה, בנתיים

בואי בואי בואי מהפכה, הפכי יגון ועצב לשמחה, נפרק את הצורה, נחדש את היצירה, נשחרר את הציפור, נדנדו נדנדו נדנדו את הסירה".

הופעות קרובות: 28.11 מוזיאון תל אביב עם התזמורת האנדלוסית. 2.12 הינשוף בר רחובות. 14.12 פסטיבל צלילים במדבר קיבוץ שדה בוקר. 29.12 זאפה הרצליה. 11.1.13 בארבי תל אביב. 17.1.12 היכל מוצקין, קריית מוצקין עם התזמורת האנדלוסית. 14.2.12 ההיכל לאומנויות הבמה, הרצליה עם התזמורת האנדלוסית. 21.2.13 בארבי תל אביב.