המוזיקאי שי להב (מופע הארנבות של ד"ר קספר, היי פייב) והעיתונאי שי להב, ממשיכים לשתף פעולה באלבום שני, פרויקט בשם "ווקמן בלוז" שעתיד לראות אור בחודשים הקרובים, כשנתיים אחרי אלבומם המשותף הראשון "משחק באש", שעלה גם כאופרת רוק באותו שם.

כל שירי האלבום נכתבו בידי שי להב העיתונאי, הולחנו והופקו מוזיקלית בידי שי להב המוזיקאי, ומבוצעים על ידי מגוון רחב של מוזיקאים, כמו דודי לוי (בשיר "עכברושים"), אוהד שרגאי, טל פרידמן, לירון רמתי ועוד.

הסינגל הראשון מהפרויקט הוא השיר "אתה חזק חזק", המבוצע על ידי להקת "אור כשדים", הכוללת כזכור את רונן בן טל בשירה, דודי לוי בגיטרות, עובד אפרת בבס, ניר מנצור תופים ושי להב (העיתונאי) בקלידים. הטקסט של השיר נכתב לפני המלחמה בדרום,  אבל זכה בעקבותיה למשמעות אחרת, יש היאמרו אירונית ומצמררת.

הקשר בין השותפים לשיר הוא רב שנים וכמעט משפחתי: רונן בן טל הסולן ניהל את להקת "נוער שוליים" (עם מיקיאגי), בה היה חבר דודי לוי, ועובד אפרת הפיק את אלבומם המצליח "ציירי לך שפם". דודי לוי היה זה שגילה את להקת "מופע הארנבות של ד"ר קספר" של שי להב, הפיק מוזיקלית את שני אלבומיה הראשונים והביא אותם לרונן בן טל, שהפך למנהל הלהקה. בהמשך, מינה בן טל את עובד אפרת להיות המפיק המוזיקלי באלבום השלישי של "הקספרים". המעגל נסגר כאשר שי להב הפיק מוזיקלית את אלבום הסולו האחרון של בן טל, והצטרף בעצמו ללהקת "אור כשדים" כקלידן.

"אתה חזק חזק"

"הם רוצים אותך לקבור, הם חופרים כבר את הבור, בתוך הלב נהיה לו חור, הרבה זמן לא ראית אור / הם מוציאים עכשיו חוזה, הם אומרים אתה הוזה, כאב פולח בחזה, בסוף עוד תתרגל לזה

פזמון: אבל אתה, חזק חזק חזק, כן אתה, ענק ענק ענק. רץ בדרך, רץ לבד לבד, ומפיל אותם אחד אחד

הם כותבים הרבה שקרים, אגדות האחים גרים, קושרים רק לעצמם כתרים, עושים מעמקים הרים / הם רוצים אותך לקבור, הם חופרים כבר את הבור, בתוך הלב נהיה לו חור, הרבה זמן לא ראית אור

פזמון: אבל אתה, חזק חזק חזק, כן אתה, ענק ענק ענק. רץ בדרך, רץ לבד לבד, ומפיל אותם אחד אחד".