הזמרת בת ה-16 ליאור וינברג מוציאה שיר שלישי מתוך פרויקט הפופ-פאנק שלה. השיר "לא שקופה" (מילים: נירה עמרמי, לחן: עמית עמרמי).מגיע אחרי הסינגלים והקליפים "למה ככה" ו "אין לך מקום", שזכו לתגובות חיוביות.

את השיר החדש מבצעת ויינברג עם להקה ארגנטינאית חדשה בשם "הכוכבים" (Las Estrellas), המונה שבעה חברים בנים ובנות. וינברג שרה בעברית והם שרים בספרדית. את החלק הספרדי בשיר כתב אחד מחברי ההרכב הארגנטיני והתוצאה היא דיאלוג של שני בני נוער מאוהבים שאינם יודעים זה על רגשותיו של זה.

הפקה ישראלית-ארגנטינאית

הקליפ לשיר צולם במקביל בישראל ובארגנטינה ונערך לקליפ אחד על ידי המפיק ארנון סופר (Gold Productions) שעומד מאחורי וינברג והן מאחורי הלהקה מארגנטינה. סופר ואשתו, הזמרת ליאורה, ערכו אודישנים בארגנטינה למאות בני נוער מוכשרים בריקוד ובשירה, במטרה להקים להקת נוער דוגמת "המורדים" ו"כמעט מלאכים" שתופיע בארגנטינה ובישראל.

בקיץ הקרוב תצא ליאור וינברג לארגנטינה לפגוש את חברי ההרכב ולהקליט איתם שירים נוספים, כאשר גולת הכותרת תהיה בסוכות, אז תגיע הלהקה להופעה מיוחדת בישראל. האלבום של וינברג צפוי לצאת בסוף שנת הלימודים הקרובה. בחודש אפריל היא תופיע ברחבי הארץ.

>> עומר אדם הופיע בהתנדבות לילדים באשקלון