שלמה ארצי בהופעה בפסטיבל בריזה (צילום: שרון רביבו)
Live. שלמה ארצי | צילום: שרון רביבו

שלמה ארצי יוציא מחר לחנויות אוסף משולש חדש בשם "תתארו לכם". מתוך האוסף יכולים גולשי mako להאזין ראשונים לשלושת הבונוסים - שלוש גרסאות מיוחדות בהופעה, היוצאות לאור לראשונה: "ליד הבית שגרתי בו", בגרסה מהמופע ירח מ-1992, "צוותא" בהופעה מ-1995, וביצוע מיוחד לשירים "אני בא" ו"נבראתי לך" שהוקלטו במופע אנפלגד בקיסריה.

האוסף החדש מוגדר כמסע בין שיריו של ארצי, מהאלבום "גבר הולך לאיבוד" בשנת 1978, תקופה בה מצא את השפה ואת הקול המובהק שלו, שהפכו אותו ואת שיריו לאייקונים בתרבות הישראלית, ועד האלבום "אושר אקספרס" שיצא ב-2012, ממנו הוציא לאחרונה כסינגל את השיר "נדבר מהלב".

באוסף "תתארו לכם" 52 שירים בסך הכל - להיטים ושירים נשכחים של ארצי מ-35 השנים האחרונות בקריירה הענפה שלו, וכאמור גם שלושה קטעי בונוס היוצאים לאור לראשונה. האוסף כולל שירים שהתחבאו בצילם של הלהיטים כמו "אחרת אתה מת", "חצר גדולה", "עפיפונים", "איזו התחלה" ו"כבר עבר די זמן" (שחודש השנה כשיר הנושא של עונת העשור של "כוכב נולד") , ולצידם, כמובן, כמה מלהיטי הענק של ארצי, כמו לאן לאן לאן, ירח, האהבה הישנה, תגידי, הרדופים, אהבתיה, נבראתי לך, מלך העולם ועוד רבים.

מדובר במוצר מומלץ עבור מעריציו הצעירים יותר של שלמה ארצי, שלא זכו לרכוש את "האוסף המשולש" הקודם שהוציא לפני 20 שנה, בשנת 1993 ושמעוניינים להכיר מעט יותר לעומק את יצירתו, ולא רק את הלהיטים הבולטים בהופעות שניתנים להאזנה ברשת.

אין תמונה
עטיפת האוסף החדש