אין תמונה
40 שנה אחרי. ג'ימי הנדריקס

גיטריסט-העל והזמר ג'ימי הנדריקס הלך לעולמו ב-18 בספטמבר 1970 (אחרי שנחנק בקיא של עצמו עקב שתיהה של בקבוק יין אדום שלם), אך זה לא מפריע לו להמשיך ולהוציא אלבומים ושירים חדשים.

היום יוצא "Valleys of Neptune", סינגל חדש ושיר הנושא מתוך אלבום חדש של הנדריקס, שייצא ב-8 למרץ וכולל 12 הקלטות אולפן של גיבור הגיטרה, שטרם ראו אור. השיר הוקלט במקור במאי 1970 בניו יורק ויוצא לראשונה כמעט 40 שנה לאחר מכן.

אין תמונה
עטיפת האלבום החדש. הנדריקס

את מרבית השירים באלבום החדש הקליט הנדריקס, שנחשב לגדול הגיטריסטים בכל הזמנים, במהלך תקופה של ארבעה חודשים מרכזיים וסוערים בחייו בשנת 1969. ביניהן גם הקלטות האולפן האחרונות של הרכבו המקורי, "The Experience", אשר כלל את הבסיסט נואל רדינג ואת המתופף מיטש מיטשל. הקלטות אלה היו אמורות להיכלל באלבום ההמשך ליצירת המופת של הנדריקס, "Electric Ladyland".

כמו כן כולל האלבום החדש את ההקלטות הראשונות בהן השתתף הבסיסט בילי קוקס, אותו הכיר הנדריקס במהלך שרותו הצבאי. ביניהן גרסאות ל-"Bleeding Heart" של אלמור ג'ימס ו-"Sunshine Of Your Love" של להקת Cream.

הוצאות מחודשות לאלבומים, כולל גרסאות DVD

במקביל ליציאת האלבום יראו אור גם הוצאות מחודשות לארבעת אלבומיו של הנדריקס: Are You Experienced?, Axis: Bold As Love, Electric Ladyland,ו- First Rays of the New Rising Sun.

לכל אחד מהאלבומים יצורף DVD ובו סרט תיעודי העוקב אחרי הקלטת האלבום. את הסרטים ביים הבמאי זוכה פרס ה"גראמי", ביל סמיתון, מי שביים בין היתר את האנתולוגיה של הביטלס. כל אחד מהסרטים כולל ראיונות מיוחדים חברי האקספיריינס: מיטש מיטשל, נואל רדינג ובילי קוקס, המפיק המוסיקלי של האלבומים, צאז צ'נדלר והטכנאי אדי קרמר.

כמו כן ייצא ה-DVD Live at Woodstock, אשר יראה אור גם בפורמט בלו ריי. כל האלבומים יוצאים בעקבות שתוף פעולה בין משפחתו של הנדריקס, המחזיקה בזכויות על כל הקלטותיו ובין חברת סוני מיוזיק אשר החל מהשנה תפיץ אותן. בישראל יופצו האלבומים על ידי חברת אן אם סי יונייטד