אין תמונה
עושה כבוד. סאבלימינל

כבר הרבה זמן שסאבלימינל לא הוציא ממש אלבום חדש, אלא בעיקר להיטים כמו  "עליי" עם דנה אינטרנשיונל, "International" , "פעימות" עם מומי לוי, "Fuego" עם טוני טאץ', חידוש ל"הוזה אותך מולי" עם אייל גולן וגם שיר מחאה חדש יחסית בשם "עיניים להם" עם צ'ולו.

בקרוב הם ייאספו לדיסק אחד וכדרכו בקודש מחדש הסאב להיט ישראלי קלאסי, בתוספת מילים משלו שמדברות, כרגיל, על "המצב". אחרי "פרחים בקנה" ו"בת שישים" שהפכו אותו לאייקון ישראלי מגיע עכשיו תורו של "זה קורה", הלהיט הותיק של אריק לביא, שכתב והלחין במקור שמוליק קראוס. השיר זכה בעבר לכמה חידושים, ביניהם של יזהר אשדות באוסף "עבודה עברית".

אבל סאבלימינל מוסיף מילים וצלילים משלו, לצד קולו המקורי של אריק לביא ז"ל ותוספות של סיוון בהנם ממשפחת תאקט, והתוצאה מרשימה. בין היתר מזכיר סאבלימינל בטקסט שלו שני להיטים קלאסיים נוספים של אריק לביא - "הסלע האדום" ו"שיר סתיו" ("כל הנחלים הולכים לים").

זה קורה

אין תמונה
אריק לביא ז"ל

אריק לביא: זה קורה שהדרך מתמשכת / זה קורה, יש ללכת ללכת / שום דבר לא ידוע, לא שנה לא שבוע / יש לנוע, לנוע ולחשוב שהייתי יכול / לחזור על הכל, אבל בן אדם / זה קורה!

סאבלימינל: וזה קורה שההיסטוריה מתמשכת, מציאות נושכת / אבדה הדרך אין לאן ללכת. מפחד?! תרגיש ת׳דופק! לפחות את התקווה אתה רואה באופק?! כמובן man , כל הנחלים בסוף כולם הולכים לים. לזכות זה כמו לחיות בכל החלומות כולם. / אנ׳לומד משגיאות ושואל שאלות, ספר לי מה מסתתר מאחרי דלתות נעולות.

"עצור" עולם קפוא מקור אבל אחי נמסנו מחום / אוויר כחול שמיים but עדיין סלע אדום. / הלב שלנו תן לו לפעום, אלבום רואה אור יום, חלום עם עורקים, גידים ניתן לו לרקום "seen" אם לא עומדים זקוף יושבים, אין כבוד בסוף גם אין חיים / רכבת דוהרת ולא מוותרת יורדת מכל הפסים. אחרי שנים שאנחנו משקים הפרח פורח תריח ת׳ריח, ברזל רות-אחח, מזיעים, לקו הסיום מגיעים.

אריק לביא: זה קורה שהדרך מתמשכת / זה קורה, יש ללכת ללכת / שום דבר לא ידוע, לא שנה לא שבוע / יש לנוע, לנוע ולחשוב שהייתי יכול / לחזור על הכל, אבל בן אדם / זה קרה!

סיוון: זה יקרה, ואולי בסוף הדרך / שנראה כי הדרך מתמשכת...שום דבר לא ידוע, לא שנה לא שבוע / יש לנוע, לנוע ולחשוב שהייתי יכול / לחזור על הכל, אבל בן אדם / זה קורה!

>> גם הוא ראפר: קוואמי השיק אלבום