המחזמר "שרק" מגיע לארץ בחודש הבא, אחרי שהוצג על בימות ברודוויי ואף זכה בפרס ה"טוני" היוקרתי. החל מה-8 ועד ה-31 באוגוסט יוכלו הילדים (והוריהם) ליהנות ממחזמר מושקע שיוצג בהיכל התרבות בתל אביב, בכיכובם של דביר בנדק (בתפקיד שרק), יעקב כהן (דונקי), ציון ברוך (הלורד הרשע), דנה פרידר (פיונה) וטל מוסרי (פינוקיו).

המחזמר מבוסס על סדרת הסרטים של חברת "DreamWorks" זוכת פרס האוסקר, ומביא אל הבמה את הסיפור השנון והמרגש של שרק וחבריו, שהוא שילוב של אגדה רומנטית עם לא מעט הומור, רגש ומוסר השכל.

השיר "אני מאמין בה", הלקוח מתוך המחזמר, ומבוצע על ידי כל הכוכבים, מבוסס על הלהיט "I'm A Believer" של להקת "המאנקיז" משנת 1966, אז כתב והלחין אותו ניל דיימונד האגדי. תרגם לעברית אלי ביז'אווי

"אני מאמין בה"

"אהבה יש רק באגדות, חבר", זה מה ששמעתי כל חיי. עם הזמן הפכתי עוד 'חסַר-תקווה' שלא מאמין באהבה. מאז שאת הופעת אני מאמין בה באת וקאט- הכל השתנה. מאוהב בלי להבין אני מאמין באהבה.

לתומי חשבתי: 'מחפשים-מוצאים'. יגעתי, לא מצאתי – לךְ תבין..מה שלא זרעתי, קצרתי אכזבה וכשביקשתי שמש גשם בא. סליחה שאיחרתי.. מאז שאת הופעת אני מאמין בה או רק מבט הכול השתנה. מאוהב בלי להבין אני מאמין באהבה. מאז שאת הופעת אני מאמין בה או רק מבט הכול השתנה מאוהב

>> רוני גינוסר וליאור עקיבא מ"כוכב נולד" שרים "תפוחים ותמרים" בגרסת רגאיי