נער הפלא שנכנס ללבבות כולנו כשסיים כמצטיין העונה האחרונה של "בית ספר למוסיקה", עוזיה צדוק, לא לקח רגע לנוח על זרי הדפנה מאז סיום התוכנית. כשהוא רק בן 14, הוא מופיע ללא הרף, הוציא שני שירים שזכו להצלחה ("פסגות חייך" ו"תודה"), וכעת הוא משחרר אלבום DVD מתוך מופע קונספט ייחודי שנערך ברדינג 3 תל אביב, עם עשרות מסכי לדים, שנדלירים ותזמורת מפוארת של 20 נגנים.

"לפי דעתי זה אחד האירועים הכי טובים שהיו לי בחיים", הוא מספר בהתרגשות. "זה הייתה נקודת פתיחה אחרי בית ספר למוזיקה, שם קיבלתי ידע מוזיקלי גדול. הגרון שלי היה במקום מדהים שם, זה היה ממש רגע חשוב בחיים שהיה כדאי מאוד להנות ממנו ולנצל אותו ולתעד אותו. בעזרת השם מתקדמים ויש עוד המון רגעים כאלה".

השיר שנבחר לשחרר מתוך המופע הזה הוא "הבט", שיצר עבורו הזמר הדתי המצליח איציק דדיה  בתחילת דרכו של עוזיה כילד. את דדיה מגדיר צדוק כ"מנטור" שלו ומסביר: "כשהגעתי למפיק שלי דוד פדידה, אז אחד הזמרים שהוא הפיק היה איציק דדיה והוא זה שעבד איתי וקידם אותי. הוא יושב איתי ומקליט איתי, בהופעות הראשונות שלי הוא עזר לי, הוא בנאדם מדהים וזמר בעצמו ומלחין ויוצר".

אתה עדיין בקשר עם המורים והחברים מבית ספר למוזיקה?

"עם החברים תמיד הייתי בקשר, יש לנו קבוצת ווטסאפ, כל אחד בא לבר מצווה של השני וכו'. אין בין הילדים קנאה, כל אחד מפרגן לשני וכולם אוהבים ומקדמים אחד את השני. עם המורים פחות יצא לי להיות בקשר אבל עדיין יש עוד כמה אופציות, אולי אני אסגור מופע ביחד עם המורה שלי יהורם גאון".

חשוב לך לא לפנות רק למגזר הדתי?

"אני חושב שזה הדבר שהכי ביקשתי כל החיים שלי, שאני הכי נהנה ממנו, שכל המגזרים נהנים מזה וזה המון קידוש השם. זה המקום שרציתי להגיע אליו בקריירה שלי. זה הדבר הכי כיף להרגיש שאתה מוציא משהו שיכול לחבר בין כולם ובע"ה שתמיד נישאר ביחד".

ומה הולך לקרות איתך הלאה?

" אנחנו עובדים על אלבום, בינתיים גם עושים הופעות תוך כדי, ואני מקווה שהאלבום יצא בקרוב, בינתיים עובדים עליו ולפי דעתי זה יהיה מדהים".