הזמר והיוצר דידי ארז ממוציא את השיר "לי זה מספיק", בו הוא מארח בקולות את השחקנית דאנה איבגי, בחשיפה מוזיקלית ראשונה. דידי ארז עצמו כתב את המילים ואחראי גם לעיבוד ולהפקה המוזיקלית עם הגיטריסט ארז רוסו מלהקת "ג'ירפות", בה היה ארז חבר בתחילת הקריירה שלו. בהקלטת השיר שותף שלומי שבן, שמנגן בפסנתר.

"לי זה מספיק" הוא שיר סתווי ונעים, המדבר על זוגיות אינטימית. השלווה שלו ופריטת הגיטרה יחד עם קצב הפולק והכינורות מהקאנטרי (תומר מוקד), מזכירים רגעים יפים בקריירה של דיוויד ברוזה. איבגי, בצלילה ראשונה למים, מתגלה כזמרת ליווי מוצלחת למדי.

"הקלטנו יחד שיר בלי שהייתה בינינו היכרות מוקדמת"

"השיר מדבר על רגעים קטנים שזורים בחיי זוג, משפחה", אומר דידי ארז. "חיוך, צחוק, צלליות של חיבוק בלילה שאין בו שינה, שיר על אופק בהיר נשקף מחלון הבית כמו הבטחה, שיר על חילופי עונות , סופים והתחלות".

-איך הגעתם זה לזו?
"כמו הזוג בשיר, גם דאנה ואני נפגשנו ברגע קטן, צנוע, לא דרמטי והקלטנו יחד שיר בלי שהייתה בינינו היכרות מוקדמת, זו היתה מקריות שמבוססת על אהבה קטנה משותפת למוזיקה". "מאוד מרגש בעיני שממפגש מיוחד עם דידי יצאו דברים ממשיים כמו שיר וחברות!", מוסיפה איבגי.

השיר "לי זה מספיק" לקוח מהאלבום החדש של דידי ארז, "ברלין", שבעשייתו השתתף גם עמיר לב כעורך הטקסטים, ומנגנים בין היתר מרק לזר (בס, רוקפור), מארק אליהו ואלעד כהן בונן (מההרכב "30"). האלבום ייצא כחמש שנים אחרי "כל מבט", שיר הנושא מאלבום הבכורה של ארז.

"לי זה מספיק"

"החורף נגמר, פתחנו חלון, עוד מעט נחזיר שמיכות לארון, בוקר שקט, הצלחנו לישון, אני יוצא מהמיטה ראשון

את מחייכת אותי זה מצחיק, היום את טובה אליי ולי זה מספיק

בית פתוח, הרצפה קרה, מהתריס נכנסת רוח טובה, היום הזה יעבור לאט

אין ענן באופק וזה לא מעט, את מחייכת אותי זה מצחיק, היום את טוב אליי ולי זה מספיק".