אחד הרגעים היפים בעונה הראשונה של הסדרה "בנות" היא כשהאנה גיבורת הסדרה יושבת מדוכדכת על מיטתה, ושבאיזשהו שלב היא מתחילה לרקוד לבדה בחדר לשיר "Dancing On My Own" של רובין. החוויה הזו, של לעודד את עצמך עם ריקוד לבד בחדרך, היא חוויה שמוכרת לבחורות רבות, והיא נוכחת גם בשירה החדש של מיכל גבע, "Dancing", ובמיוחד בקליפ שלו שביימה מיה ברן.

בקליפ משתתפות כמה מהנשים הבולטות בסצינת האינדי המקומית - רותם אור (Totemo), צליל דנין, איה זהבי פייגלין, סיון טלמור, מיה יוהנה ואביגיל קובארי, שצילמו את עצמן רוקדות לבדן בחלל הפרטי שלהן. "השיר מדבר על הבדידות הגדולה מצד אחד ומולה העוצמה והכוח שיש בעצמאות ובלהיות אשה ובן אדם בעולם הזה", מספרת גבע. "בתחושת בטן זה הוביל אותי לפנות לכמה מוזיקאיות מיוחדות ומעניינות שאני אוהבת ולהזמין אותן להצטרף אלי לקליפ. הן שיתפו פעולה בצורה מדהימה ומרגשת. כל אחת הביאה את הרוך, העוצמה והיופי שלה בדרכה".

מיכל גבע זכורה אולי לחלקם מהשתתפותה בעונה הראשונה של דה ווייס. אלבום הבכורה שלה יצא ב-2010, היא חברה בהרכב "השלושרות" יחד עם איה כורם ורז שמואלי ובשנה האחרונה היא גם הופיע מספר פעמים בפריז. הפקת אלבומה החדש, "YOU R YOUNG" שהפיקה בעצמה, מלבד השיר הזה שהפיק מאיר עמר, ויצא במרץ השנה, התאפשרה בעזרת תומכים בפרויקט מימון המונים בהדסטארט. הופעת השקה חגיגית לאלבום תתקיים ב-28 למרץ באוזןבר, כשמיכל גבע תארח את קרני פוסטל על הצ'לו ואת עידית מינצר על כלי נשיפה.