בני בשן, בום פם (צילום: דורון עדות)
געגועים למיכלי. בני בשן ובום פם | צילום: דורון עדות

הזמר, המשורר השדרן והאושייה התרבותית (החשובה) בני בשן מוציא את השיר "מיכל", מתוך הפרויקט החדש שלו "ריקודים על פי תהום", שייצא בחודש הבא ובו הוא מארח את להקת "בום פם".

בשן ובום פם נפגשו לא מזמן במרתף ברמת גן, ניגנו ורקדו את נשמתם, עד שיצא דיסק, אליו נכנסו לדבריהם שירים שהגבירו את פעימות ליבם ואת ליבות אהוביהם.

לשיר צרף בשן טקסט אופייני: "ישראל. מצור. מי שעומד מעלינו מתחתינו ומצדדינו הוא האויב. כולם יודעים יותר טוב מכולם. וכולם טועים בגדול. האלימות באופנה. יש סוגים של אלימות שאפילו חוזרים ברטרו. הדם הוא הבורדו החדש. סקס. סמים. וקצת טרור. כולם מקפידים על "ואהבת לרעך כמוך". רק בגלל שכולם שונאים את עצמם. וכל מה שאני רוצה זה להמשיך לנשום. ולאהוב אותך. לרקוד קצת ריקודים על פי תהום. ולאהוב אותך".

האלבום המלא "ריקודים על פי תהום", שהוא השלישי של בשן, יינתן להורדה חופשית באתר של בשן עם צאתו, בתעריף מינימאלי של ח"י (18) שקלים, או יותר, על פי שיקולו של הגולש. השיר הראשון "מיכל" ניתן להורדה במתנה ללא תמורה.

האלבום החדש יושק ב"משתה ריקודים חגיגי" שיתקיים ב-3 בספטמבר יום שישי במועדון "הכליף" המיתולוגי ביפו העתיקה (הצורפים 33) החל משעה 15:30.

>> אברהם טל, דניאל סלומון, ג'ירפות, איתי בלטר ויונתן רוזן בשירים חדשים