ניר גרטל (צילום: צבי אוסופסקי)
מה הסטאטוס שלך? ניר גרטל | צילום: צבי אוסופסקי

הנה מישהו שהפרופיל שלו בפייסבוק עומג להפוך לאחד הפופולריים ביותר בזמן הקרוב. ניר גרטל האלמוני מוציא היום את השיר "פייסבוק", העוסק בגלישה באתר החברתי הפופולרי, ומודה בו שהוא מכור.

זהו סינגל ראשון לגרטל מתוך אלבום בכורה, וגם השיר הראשון שמיוציאה חברת ההפקות "Inproduction", בה הוא חתום.

גרטל, נשוי ובן 30, סיים שנת לימודים בבית הספר למוזיקה "רימון" והיה סולן להקת הרוק "אפקט הפרפר". כיום מתגורר בתל אביב ועובד במרץ על אלבום שיצא בהמשך השנה, וצפוי, כך מבטיחים, לכלול הפתעות נוספות.

בינואר הקרוב ישיק גרטל בהופעת בכורה חגיגית סיבוב הופעות ברחבי הארץ, שייקרא "משהו טוב מגיע". ההופעה תכלול חומר מקורי של גרטל, שישלב כמה סגנונות מוזיקליים וילווה בהרכב נגנים אותו הוא בוחר בימים אלה.

פייסבוק

בוקר אחד התעוררתי לעוד יום שיגרתי, ציחצתי שיניים שתיתי קפה הדלקתי סיגריה הסתכלתי בראי / מתיישב מול המחשב באי מייל יש לי הודעה בוא הצטרף אל עולם וירטואלי מרגש  / רשת חברתית שתבעיר בך אש / לא לא לא לא חשבתי מיד נכנסתי הצטרפתי אוי איך התמכרתי

פזמון: אני מכור אני גמור אני עמוק בפייסבוק בפייסבוק או או או / אני מכור אני גמור אני עמוק בפייסבוק בפייסבוק או או או

מאז עברה כמעט שנה ואני מוצא את עצמי במשך רוב שעות היממה עסוק בחיפושים אחר חברי ילדות / מתכתב עם בחורות זרות מהגלות / אוי ההתרגשות גדולה שיש / על המסך אפליקציה חדשה תמונות שירים ומשחקים עולם מדהים זה יבעיר בך אש

פזמון: אני מכור אני גמור אני עמוק בפייסבוק בפייסבוק או או או / אני מכור אני גמור אני עמוק בפייסבוק בפייסבוק או או או