שורטי פרומו (צילום: פיני סילוק)
צפוף לה. שורטי | צילום: פיני סילוק

בחודש יוני 2010 נדקרה שורטי (הילה ניסימוב) בפתח מועדון בתל אביב. אז היא נחשבה לראפרית קשוחה, נציגה מובהקת של הקהילה הלסבית בעיר.

כחודש אחרי זה הגיע הקליפ "יום טוב", בו הוכיחה שורטי שהיא כבר זמרת פופ מצטיינת. היום היא ממשיכה באותו קו ומוציאה את השיר "צפוף", שנשמע כמו להיט פוטנציאלי. את המילים חיבר אסי עזר ושורטי עצמה הלחינה.

זהו סינגל ראשון מאלבומה הבא של שורטי שייקרא "סוכריות חמוצות", וייצא כשש שנים אחרי אלבומה הקודם "לאלף את הסוררת" (2005). האלבום התגבש בשהות של ארבע שנים בניו יורק, שם הזדהתה שורטי עם המשפט המפורסם של מדונה: "הסיבה היחידה שבגללה נכנסתי לעסקי המוזיקה לא הייתה בגלל שחשבתי שיש לי קול מדהים..אלא בגלל שהיה לי מה להגיד".

באלבום של שורטי מעורבים מוזיקאים ומפיקים כמו עופר קורן, שיקו פלדמן, אלונה דניאל, ארי גורלי וניצן קייקוב. התוצאה, מבטיחים, היא אלבום מגוון, ששומר על האיכויות של שורטי כזמרת של טקסטים חדים עם אמת ועומק.

"צפוף"

ונכנסתי אל העיר, בלאגן שבאוויר, לשלם את המחיר, על הרצון להיות צעיר / במכנסיים קצרצרים, מבטים מסונוורים,
עם הגוף לעננים, מחייכים ומשקרים / איך נגעתי לו ביד, במין רגע מיוחד, לא רציתי להחזיר, יש בי דחף להכיר / כשנפלנו למיטה, ים של משחקי שליטה, מבחוץ יש אור בהיר, על הבוקר שמזהיר

פזמון: ברוך הבא לתל אביב, תסתכל איך מסביב / היא מלבישה אותך בצבעוני, צפוף, צפוף, צפוף פה

ונכנסתי אל העיר, סירחון שבאוויר, להילחם עם הגלים, מבטים מבוהלים / על בנים בגופיות, טעויות ותהיות, חומרים לא מוכרים, חיוכים שמשקרים / איך רציתי אומנות, על סרטים וריקנות, לא רציתי להגיד, הלבד הזה מפחיד / כשנפלנו על הגב, והרגשת מאוהב, ממרומיי הבניינים, הנשרים מתבוננים

פזמון: ברוך הבא לתל אביב...

אז נכנסתי אל העיר, בלאגן שבאוויר / אם לשלם את המחיר, אז לפחות שיהיה נעים

פזמון: ברוך הבא לתל אביב

תאריכי הופעות קרובות

>> הקרטל חוזרים בגדול - "עם כל מה שהיה"