המוזיקאי והזמר גוסטו מוציא גרסת כיסוי לקלאסיקה של יצחק קלפטר "צליל מכוון", ומארח את קלפטר האגדי בעצמו עם נגינת הגיטרה החשמלית בעלת הצליל המיוחד שלו. כזכור, "צליל מכוון" היה שיר הנושא של ההרכב באותו שם, אותו הוביל קלפטר בשנת 1979.

"מבחינתי השיר הינו אחד מאבני הדרך בילדות ובבגרות שלי", אומר גוסטו. "לבצע את השיר עם המבצע המקורי זוהי ההצלחה האמיתית. קלפטר הוא קונצנזוס, מהיוצרים המוערכים שיודע לכתוב חכם במילים פשוטות". את החיבור בין גוסטו לקלפטר רקם המוזיקאי שמוליק דניאל, אשר מלווה את גוסטו מתחילת דרכו כמפיק מוזיקלי ומנהל אומנותי.

הביצוע צפוי להופיע באלבומו הרביעי של גוסטו, שייצא בחודשים הקרובים. זאת אחרי שבאלבום הראשון ביצע את "האישה שאיתי" בשיתוף פעולה עם דיויד ברוזה ומוריס אלמדיוני. באלבום השני את "כוס קפה של דילן" בתרגום שלו עם  אסף אטדגי. בפרויקט "שני צדדים למטבע" חידש את "לוליטה" ואת "יד קטנה".

"צליל מכוון"

"בואי הנה, בואי לכאן, אני שולח לך צליל מכוון, אחרי שנים של חוסר וודאות, בואי הנה אל המילים, אל הקצב, אל הצלילים, מספיק חלום, הפכי למציאות / כשעץ בגן מלבלב, זה לא כואב להתאהב, לכן, עומד ומנגן / בואי הנה, בואי איתי, כל כך פשוט להיות מעשי, נצא ביחד, בטח נהנה, שוברת לבבות קטנה, אני שבור ללא תקנה, וזו סיבה מספיק טובה, אז בואי / כשעץ בגן מלבלב... / בואי הנה, בואי לכאן, אני שולח לך צליל מכוון, אחרי שנים של חוסר וודאות, שוברת לבבות קטנה, אני שבור ללא תקנה, וזו סיבה מספיק טובה, אז בואי, כן...".