אין תמונה
אוסף את עצמו. שרון הולצמן

היוצר והזמר שרון הולצמן מוציא אלבום אוסף, המאגד את מיטב השירים שלו, מיותר משני עשורים של עשייה מוזיקלית. האוסף כולל שירים שיצר הולצמן בלהקת "אבטיפוס", כמו "בוקר טוב עולם", "אישה אישה" ו"ציפור", שירים שיצר עבור איגי וקסמן, כמו "אדום", "אין לי מה לומר לך" ו"בדרך למילווקי", הלהיט "מה שאני רוצה" שכיכב בסדרה "מסודרים", הלהיט "סיכוי קלוש", ושירים מוצלחים כמו "אין נחמה בפחד" ו"לא לבד".

האזינו מתוך האוסף לשירים "אוקיאנוס" ו"עושה את זה יפה", שהולצמן הקליט מחדש לרגל האוסף.

לצד העושר היצירתי, שבא לידי ביטוי, למשל, באלבום הכפול "זהב", הלך הולצמן לאיבוד בשנים האחרונות במבוך של טעויות. הוא גרם לעצמו נזקים תדמיתיים גדולים באמירות שאמר ופעולות שביצע, שהרתיעו ממנו את כלי התקשורת. על כל אלה הוא כבר הביע חרטה. לצד הבעיות, נותרה היצירה של הולצמן רוקנ'רולית, מיוחדת, מלאת רגש ותנופה.

"אני בטוח שיהיו הרבה תגובות לדיסק בסגנון של 'מה גם השיר הזה שלו?' ו'לא ידעתי שהוא כתב גם את זה', זה בעצם הסיפור שלי", אומר הולצמן. "כולם מכירים את השירים שלי אבל מעטים יודעים שאני הוא זה שכתב או הלחין אותם. מטרת האוסף היא לגרום לכמה שיותר אנשים לדעת פעם אחת ולתמיד מי יצר את כל השירים האלה. האוסף הזה מגיע אחרי שנים של עשייה, כדי לעשות קצת סדר בבלאגן ועל הדרך לזכות במעט צדק פואטי".