אין תמונה
What Was Was - Was Was. מאיה בוסקילה

שנה וארבעה חודשים עברו מאז "לא מתביישת לאהוב", ושנתיים בדיוק מאז "נשמתי", השירים הקודמים שהוציאה מאיה בוסקילה ושיצרו אצל מעריציה ציפיה לאלבום חדש.

עכשיו זה כנראה יקרה. בוסקילה, עדיין אחת מזמרות הפופ המובילות בישראל, מוציאה היום את השיר החדש "מה שהיה היה", כסינגל ראשון מאלבום חדש, והפעם תחת ניהולו של אבי גואטה, מנהלה המיתולוגי של שרית חדד.

את השיר כתבו והלחינו הזמרת דיקלה ("מונו") ועידו אוחיון. לעיבוד ולהפקה המוזיקלית אחראי יעקב למאי, שמחבר כאן בעיקר פופ ודאנס, עם דרבוקה ים תיכונית, אקורדיון וגיטרה ספרדית - שילוב שעובד מצוין עבור בוסקילה ומשרת את יכולותיה כזמרת עם קול עוצמתי.

התוצאה היא שיר פופ רקיד וקליט, סוג של שיר ניצחון, שצפוי לשרוף ברדיו ובמועדונים ולהצטרף לרשימת הלהיטים של בוסקילה. וכשמאיה בוסקילה שרה טקסט של דקלה אי אפשר בלי קצת ציניות עם שיק פרובנציאלי, שמגיעה בשורה: "זכרונות מאנגליה / הייתי מלכה שלך". הכי קאלט.

מה שהיה היה

ברגע שאני רואה אותך ברחוב, אין שום דבר אני לא נרגעת / בעוד דקות בינינו זה עומד לקרות, אני כבר משתגעת / אמרת לי רואים אותך ברחוב, כשאת איתו את רק צוחקת / ומה איתי שוקע בלילות, עלי את לא מסתכלת

חלומות על אהבה, אני זוכרת רק מנגינה / זכרונות מאנגליה, הייתי מלכה שלך

פזמון: מה שהיה היה מה שיהיה יהיה, לא משנה לי לא משנה שונה לי / מה שהיה היה מה שיהיה יהיה, לא משנה לי לא משנה שונה לי

שוב אתה שולח חברים, האם אני כבר לא נזהרת / ובלילות שולח לי ורדים, אני רק מסתגרת / אמרת לי איתי יהיה לך טוב, כשאת איתו את מתגעגעת / אל השירים אל כל המקומות, שאיתי היית בורחת

חלומות על אהבה, אני זוכרת רק מנגינה / זכרונות מאנגליה, הייתי מלכה שלך

פזמון: מה שהיה היה מה שיהיה יהיה

>> האלבום החדש של שרית חדד: האזינו ל-8 שירים