אולי השם תמיר מוסקט לא מוכר לקהל הרחב, אך טביעת האצבע המובהקת שלו מורגשת עמוקות במוזיקה הישראלית העכשווית. מוסקט הוא אחד המפיקים המוזיקליים העסוקים והחדשניים בסצינה, שסייע ביצירת הסאונד של אמנים כמו הבלקן ביט בוקס, אסף אבידן, שלומי שבן, אביתר בנאי ורבים אחרים. עכשיו, אחרי שנים של עבודה, מוסקט משתדרג ומשייק לייבל חדש תחת השם APE RECORDS.

תחת הלייבל ייצור מוסקט מוזיקה מגוונת ורעננה כשהכיוון הוא לא להסתפק בקהל הישראלי ולכוון לסצינה הבינלאומית. הלייבל צועד קדימה ברוח התקופה ומוותר על הקונספט של אלבומים כפי שאנו מכירים אותם - כל שיר יעמוד בפני עצמו כסינגל, מה שנותן לאמנים שהוא עובד איתם הזדמנות לחרוג מסגנונם המוכר או מהצורך ליישר קו עם סאונד של אלבום שלם. כל האפשרויות פתוחות.

בימוי הפקה ועריכה: BONAMAZE (גלעד אבנת וסתיו נחום) | קונספט וארט דיירקטור: תמיר מוסקט ותום דרום

הסינגל הראשון של הלייבל הוא שיתוף פעולה בין מוסקט למארינה מקסימיליאן, שאין מתאימה ממנה כדי לפתוח את הדרך המוזיקלית החדשה הזו: היא מגוונת, הרפתקנית, ולכל אורך הדרך מרשה לעצמה לעשות נסיונות. השיר החדש נכתב בחודשי ההריון המתקדמים עם בתה הבכורה של מארינה ועוסק בשלב המרגש, המשמח והמפחיד הזה. הקליפ המושקע במיוחד בורא עולם דמיוני שבו מארינה משחקת דמויות שונות - נשכנית, אימהית, בועטת וסלחנית. זוהי יריית הפתיחה של הלייבל, ובהמשך יגיעו שירים של גלעד כהנא, רן שם טוב, A-WA ועוד, ככה שנראה שיש למה לצפות.