קוואמי, רמי פורטיס, עטיפת סינגל (צילום: דנה זמר בונקר, יעל מאירי, גוני ריסקין)
סחיטה זוגית. פורטיס וקוואמי | צילום: דנה זמר בונקר, יעל מאירי, גוני ריסקין

קוואמי ו"החלבות" מארחים את רמי פורטיס בשיר החדש והנהדר "תסחטי אותי", שנשמע כמו פוטנציאל גבוה ללהיט, כולל השורה שאומרת המון: "ברדיו מנגנים שירים של פורטיס".

זהו סינגל שני, אחרי השיר "יום ראשון", מתוך אלבום חדש ושני ל"קוואמי והחלבות", שייצא בנובמבר בלייבל "היי פידליטי", בהפקה מוזיקלית של פורטיס. גם בשיר הזה נשמע קוואמי (קוואמי דה לה פוקס, אייל פרידמן) רוקיסטי, אחרי שכידוע החל דרכו בעולם המוסיקה כראפר.

"קוואמי והחלבות" אחראים כזכור לאלבום המצויין "מלחמת פופ" (2007), בו השתתף פורטיס בשיר המחאה המתריס "הסיפור נגמר". ההרכב החדש של החלבות לצד קוואמי מונה היום את נמרוד טלמון בקלידים, איליה שנברגר בבס, רון בונקר בגיטרה, איל "רמבם" סתת בתופים והדי.ג'יי. ג'וניור ג'ונס. הם יופיעו בחמישי, 28.10, 22:30 באוזן בר בתל אביב.

תסחטי אותי

אנ'לא רוצה להיות בשר לתותחים שלה / אנ'לא מוכן להיות מסמר לפטישים שלה / לא כסא חשמלי לעצבים שלה /
או-ווא / אנ'לא מוכן להיות אקססורי לאוסף שלה / לא מוכן יותר לטבוע בגלים שלה / האדישים שלה

פזמון: ואת תלמדי אותי לשחות / במרחבים העצומים שלך / למדי אותי, למדי אותי לשחות / בעולמות המקבילים שלך / ואת תסחטי אותי / את תסחטי אותי / את תסחטי אותי לאט / את תסחטי אותי / את תסחטי אותי / תשחי ותסחטי איתי לעד

אני לא טאג בתמונה על הוול שלה / לא ראש מפוחלץ על הקיר שלה / אני לא שם נוסף בשביל הניימדרופינג שלה / או-ווא / אנ'לא רוצה להיות פליט לגירושים שלה / ולא שטח לניסיון הכיבושים שלה / בשביל מה?

פזמון: ואת תלמדי אותי לשחות...

ובזמן שאת קוראת את דוסטוייבסקי / אני שוכב מתחת חלונך / ברדיו מנגנים שירים של פורטיס / ואני בעולמי שמתהפך

אנ'לא מוכן להיות בשר לתותחים שלה, כביש למכונית שלה, שקית בשביל קליפות הגרעינים שלה, זה שלא נותנים לו להשחיל מילה, תחתית לבירה שלה, אנ'לא מוכן להיות פליט לגירושים שלה / או - הפכתי לי לאייפוד בו / אין אמפי שלא נמחק מפה / הלכתי להחליף את הנורה במח, לא מבין עוד למה היא כבתה- קלאק קלאק או או / פאק פה זה הלב שלי האט ל-דום / והעיר שלי מוצפת בכל כך הרבה כלום / ועד שבאת אני איבדתי אמון בכל מבט / ברק הציץ בצלקות של דבר פגום כמותי / יש מצילה / משהו אומר שלא אטבע, שאלה : גם את רוצה לשחות איתי?

פזמון: ואת תלמדי אותי לשחות..

ובזמן שאת קוראת את דוסטוייבסקי...

ואת תסחטי אותי, את תסחטי אותי / את תסחטי אותי לאט / כן את תסחטי אותי, את תסחטי אותי / את תסחטי אותי לעד / ובזמן שאת קוראת את דוסטוייבסקי... ובזמן שאת קוראת את דוסטוייבסקי...

>> אד ווין מ"אוזריק טנטקלס" בראיון לקראת הגעתם לארץ